Sharon Stone odhalila nechutné sexuální praktiky v Hollywoodu: Penis mi strčil přímo do tváře!

Sharon Stone je šťastná, že dnes by se už některé ze zážitků, kterým musela čelit v 80. letech minulého století, stát nemohly. Když totiž ona začínala v Hollywoodu, čelila sexuálnímu obtěžování na každém kroku. Jednou jí dokonce její bývalý šéf studií Sony Pictures na schůzce nacpal penis přímo do tváře. Vytáhl ho z kalhot jen pár centimetrů před její tváří.

Sharon to odhalila v rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM. „Byla jsem tak nadšená, že se setkám se šéfem Sony, tak jsem si vzala speciální outfit a šla jsem do jeho kanceláře. Měla jsem bundu Ralph Lauren s malým volánkem na rameni, džínovou sukni s velkým volánkem dolů a kovbojské boty. Bylo to v osmdesátých letech, takže gauč byl v podstatě tak nízko, že byl skoro na podlaze. Vypadala jsem, jako bych tam na gauči seděla s roztaženýma nohama a on zatím chodil. Řekl mi: „Ach, je pravda, co se o tobě říká, ty jsi ta nejkrásnější. Nikoho takového jsme neviděli už celá desetiletí. Všichni o tobě mluví a dívají se na tebe. Jsi nejvýmluvnější. Jsi tak chytrá a krásná a ty vlasy.“ Měla jsem tehdy vlasy až po pas,“ uvedla Sharon. Pak ji však čekal nechutný šok.

„A pak šel, přišel přímo přede mě a řekl: Ale nejdříve… a vytáhl penis a strčil mi ho přímo před tvář. A já jsem byla samozřejmě velmi mladá. A když jsem nervózní, zvyknu se smát, a tak jsem se začala tedy smát i tehdy. Smála jsem se a plakala zároveň a nemohla jsem přestat, protože jsem začala být hysterická. Nemohla jsem přestat, takže nevěděl ani on, co má dělat. Tak to samozřejmě skončil a odešel dveřmi. Najednou jsem nevěděla, co mám dělat. Tak jsem tam hystericky seděla a nakonec přišla jeho sekretářka a vyvedla mě ven. Toto však nebyl poslední z mnoha podobných podivných zážitků v mé kariéře,“ přiznala Sharon.

Stone se přesto nepřipojila k hnutí Me Too a neobvinila všechny ty muže, kteří ji sexuálně obtěžovali. Když se její reportér CBS v roce 2018 zeptal, jestli někdy během působení v Hollywoodu zažila obtěžování, vyprskla smíchem a řekla: „Zažila jsem to všechno.“