Shannen Doherty se objevila na veřejnosti. Takhle vypadá její tvář v pokročilém stádiu rakoviny. S přáteli si užila večer

Shannen Doherty, která několik let bojuje s rakovinou, byla nedávno spatřena v okruhu přátel, jak si užívá společný večer. Kdo by to byl řekl, že se potýká se zákeřnou nemocí.  

Hvězda seriálu Beverly Hills, 90210 byla minulý týden viděna, jak odchází z večeře v restauraci v Malibu s kamarádkou a ochrankou. Vypadá šťastně a zdravě, informuje PageSix.

Herečka byla oblečená do červené halenky a béžového svetru, a zářila s úsměvem, než nastoupila do auta a opustila vyhlášený podnik pro celebrity. Dvaapadesátiletá hvězda seriálu Beverly Hills na začátku června oznámila, že se jí rakovina prsu rozšířila do mozku.

„Ale ten strach…. Zmatek….. načasování toho všeho…. Takhle může vypadat rakovina,“ napsala tehdy na sociálních sítích s tím, že se zprávu dozvěděla v lednu.

Herečka, která od zveřejnění diagnózy rakoviny prsu ve čtvrtém stadiu v roce 2020 otevřeně hovoří o svém zdravotním stavu, pak sdílela fotografie, na nichž se připravuje na operaci, kterou podstoupila.

Rakovina prsu jí byla poprvé diagnostikována v roce 2015, ale zhruba o dva roky později se dostala do remise. Nemoc se jí bohužel znovu vrátila v roce 2020.

Zdroj: pagesix.com, Instagram