Shannen Doherty sdílí video přímo před operací, kdy jí byl operován nádor. Měla strach o matčiny pocity, pokud to nezvládne

Herečku Shannen Doherty mnozí poznávají jako Brendu ze seriálu Beverly Hills 90210. Někteří ji znají spíše jako čarodějku Prue z Čarodějek. Shannen už nějaký čas bojuje se zákeřnou rakovinou.

Shannen se na Instagramu podělila o video, které ukazuje zákulisí příprav na operaci, při níž jí měl být odstraněn nádor v hlavě způsobený metastázemi rakoviny prsu, informuje magazín Parade. Ve videu, na které se můžete podívat pod tímto odkazem, je vidět herečka v dobré náladě, směje se a na otázku, zda necítí slabost v nohách, potvrzuje, že se cítí „naprosto v pořádku“.

„16. ledna 2023. Operace. Měla jsem nádor v hlavě, který mi chtěli odstranit a také provést biopsii. Evidentně se snažím být statečná, ale jsem zkamenělá. Ten strach mě ohromil. Strach ze všech možných špatných výsledků, obavy z toho, že opustím mámu a jak to na ni bude mít dopad. Strach, že z operace vyjdu, že už to nebudu já. Takhle může vypadat rakovina.“ napsal do popisku videa.

Fanoušci ji chválili za to, že tak otevřeně ukázala své léčení, a poznamenali, že to pomůže ostatním, kteří procházejí podobnými zdravotními zkušenostmi.

Jedna z fanynek, která má stejný typ rakoviny jako herečka, do komentářů napsala: „Také žiji s metastazující rakovinou prsu a není to snadné. Děkuji, že se s námi všemi dělíte o své zkušenosti a upozorňujete na realitu rakoviny. Doufám, že vaše léčba bude ještě dlouho probíhat dobře.“

Herečce byla rakovina prsu poprvé diagnostikována v roce 2015. Poté, co se dostala do remise, se jí rakovina v roce 2017 vrátila. Po celou dobu svého boje sdílela na sociálních sítích aktuální informace o své diagnóze rakoviny.

Zdroj: parade.com, Instagram