Shakira začíná novou kapitolu svého života bez nevěrného ex-partnera. Opouští Barcelonu i s dětmi

Už jsem chytila další letadlo! Podobná slova stála na začátku ostré písně Shakiry (46), kterou začátkem roku věnovala svému nevěrnému ex partnerovi Gerardu Piquému (36). Až nyní je skutečně naplnila. V neděli se definitivně rozloučila s Barcelonou, kde s fotbalistou léta žila.


Nový život v jiném městě! Koncem minulého týdne sdílela kolumbijská zpěvačka na svém instagramovém účtu pohled na katalánskou metropoli s jasným vzkazem. „Usadila jsem se v Barceloně, abych svým dětem poskytla stabilitu, stejnou stabilitu, kterou nyní hledáme v jiné části světa, vedle rodiny, přátel a moře,“ uvedla Shakira.

Její kroky směřují do Miami na Floridě, kde před lety žila a stále tam má část rodiny. Po soudních tahanicích s Piquém, kde se nakonec dohodli na péči o své dva syny, následují její chlapci Milan (10) a Sasha (8) slavnou maminku za velký rybník.

„Dnes začínáme novou kapitolu v našem hledání štěstí. Děkuji všem, kteří se mnou surfovali na tolika vlnách v Barceloně, ve městě, kde jsem se naučila, že přátelství je nepochybně trvalejší než láska. Děkuji všem, kteří mě tam povzbuzovali, utírali mi slzy, inspirovali mě a nechali mě růst,“ poděkovala zpěvačka. Shakira měla původně odjet už na začátku roku, ale kvůli zdravotním problémům obou rodičů si svůj pobyt zde o několik měsíců prodloužila.

Zdroj: Instagram