Shakira a Gerard Piqué: Příměří po bouřlivém rozchodu. Počátky provázely spory v péči o děti

Konec hádkám? Po mnoha měsících vzájemných sporů po rozchodu se zdá, že kolumbijská zpěvačka Shakira (46) a bývalý fotbalista FC Barcelona Gerard Piqué (36) našli společnou řeč a válka je prozatím u konce. Alespoň co se týče jejich dvou dětí.

Ještě nedávno se přitom psalo o tom, že Piqué nedodržel jednu z klauzulí dohody o péči o děti. V ní mimo jiné stojí, že si zpěvačka nepřeje, aby se o děti staraly třetí osoby. Bohužel se tak stalo a Shakira nebyla informována o tom, že byli jejich potomci ponecháni v péči příbuzných bývalého obránce.

Piqué se však od té doby polepšil a je z něj vzorný otec, který dodržuje všechny dohody. Tento výrok potvrzuje také důvěryhodný zdroj ze zpěvaččina blízkého okolí. Oba si tedy užívají čas se svými dětmi, když na ně přijde řada, bez zbytečných hádek a nepříjemností.

Zpěvačka a bývalý obránce FC Barcelona spolu tvořili pár dlouhých 11 let. Ze společného vztahu mají dva syny – Milana (10) a Sashu (8), přitom svou lásku nikdy nezpečetili sňatkem.

Piqué má v současné době vážný vztah s Clarou Chiou Martí (24), se kterou již několik měsíců žije ve společné domácnosti. Shakira se vídá s hvězdou F1 Lewisem Hamiltonem (38) a šušká se o tom, že nejsou pouhými přáteli, píše DailyMail. Tak uvidíme, co se z toho vyklube.

Zdroje: Univision, Vanitatis El Confidencial, DailyMail, Instagram