Shakira (46) se nejspíš zbláznila, myslí si její fanoušci. Zpěvačka při úklidu zpívá o tom, že zabije svého ex a jeho novou partnerku

Kolumbijská zpěvačka Shakira se v posledních dnech chová jako ukázková zhrzená přítelkyně. Poté, co vydala píseň s názvem Out of Your League (Mimo tvou ligu), kde se do svého bývalého přítele a otce dvou synů dost ostře obula, nahrála na svůj Instagram video, kde při nevinném vytírání zpívá píseň od zpěvačky SZA.

Americká zpěvačka, vlastním jménem Solána Imani Rowe, v roce 2022 vydala skladbu s názvem Kill Bill, kde se zpívá o ženě, která se nemůže vyrovnat s rozchodem, a tak uvažuje, že by svého bývalého i jeho novou přítelkyni mohla prostě zabít, a tím to vlastně vyřešit. A právě tuto část Shakira použila do svého krátkého videa.

„Možná zabiju svého bývalého, což není nejlepší nápad.
Další na řadě je jeho nová přítelkyně, jak jsem se sem dostala?
Možná zabiju svého bývalého, ale pořád ho miluju.
Raději být ve vězení než sám
.”

Takto zní refrén, na který Shakira otvírá pusu při vytírání. Spoustu jejích fanoušků a sledujících to dost vyděsilo a bojí se o zpěvaččin zdravý rozum. I když se Shakira v závěru videa usměje, čímž dává najevo ironii, i tak se v komentářích pod videem objevily názory, aby se už konečně vykašlala na svou nenávist vůči Piquému a zamyslela se nad svým chováním. „Tohle je velmi špatné. Vytvořila jste kult nenávisti vůči Claře a vštěpujete lidem poselství násilí. I když je špatné, co vám udělal, neospravedlňuje to nedostatek sebeúcty a důstojnosti, který projevujete na sociálních sítích,“ zní jeden z komentářů.

Shakira loni promluvila v rozhovoru pro magazín Elle, že její rozchod a celá ta situace ubližuje hlavně jejím synům – devítiletému Milanovi a sedmiletému Sashovi. I když chápeme, že po 12 letech vztahu je velmi těžké jen tak pokračovat dál, navíc po tom, co zřejmě byla podváděnou ženou, rozhodně by její zášť neměla vystupovat na svět takovýmhle způsobem.

Zdroje: Instagram, Elle