Sexy Robert Urban ze ZOO hledá ženu? O vztahu mlčí, fanynky nabádá k činům

Herec Robert Urban (36) patří aktuálně na české scéně mezi největší krasavce. Fanynky ho nyní mohou vidět převážně v Ordinaci v růžové zahradě či hrál v seriálu ZOO. Umělec prozradil, zda je zadaný a jak to má s fanynkami.

Nejvíce samozřejmě fanynky zajímá, jak to má se vztahem, zda tento fešák je sám, nebo někoho hledá. I v této otázce je ale herec stále poměrně tichý a snaží se nic neprozradit. Přesto v jednom z rozhovorů alespoň trochu nastínil, že díky seriálu ZOO se těší o něco většímu zájmu ze strany žen.

„Nechci, aby to vyznělo nabubřele, ale ZOO může za spoustu hezkých věcí i za nárůst fanoušků a podepisuje se na spoustě hezkých věcí, které mě nyní potkávají,“ dodal pro web Super.cz herec tajemně. Ovšem ty, které o herce mají zájem, nemají nic ztracené.

Je, či není sám?

A pokud by některá měla o herce zájem, může se o něho pokusit. „Nechávám si to pro sebe, ať jsem trochu tajemný. Fanynky mohou dělat, co chtějí, pokud chtějí,“ sdělil Super. Dává tak tedy prostor ke spekulacím se domnívat, že oblíbený herec je single. Proč by jinak tajil, že je sám?

Aktuálně herec hraje v muzikálu Troja v Divadle Broadway. Jak mu to sluší, se můžete podívat na jeho instagramu. Nicméně sám ještě přiznal, že ho budeme moci vidět možná v jiném představení, ovšem teprve ho čeká konkurz, ze kterého je, jak on sám říká, nervózní. I tak to bere sportovně.

Zdroj: Super.cz, Instagram-Robert Urban, redakce