Sexy princezna Xena slaví své 55. narozeniny. Z bojovnice se stala obyčejná tuctovka

Od uvedení seriálu, který je dodnes považován za kultovní, uplynulo neuvěřitelných 27 let. Řeč je o Xeně, princezně bojovnici, která ve své době doslova vzbudila respekt celého světa. A to i díky herečce Lucy Lawless, která se této role velmi bravurně ujala.

Seriál Xena je inspirován mytologií z celého světa. V každé epizodě se setkáme se skutečnými historickými postavami, ale také s bájnými tvory, jako jsou kentauři, amazonky nebo medúzy. Xena se natáčela až do roku 2002, měla celkem šest sérií, což je konkrétně 134 epizod, píše web 9Now. Seriál se natáčel na kouzelném Novém Zélandu.

Xena je historický fantasy seriál, který se odehrává v Řecku, kde hlavní hrdinka bojuje hlavně s vlastní minulostí. A snaží se napravovat své hříchy. Doprovází ji kromě Joxera drobná, zpočátku naivní blondýnka Gabriela. Na rozdíl od mnoha tehdejších velkých hvězd seriálu neupadla trojnásobná maminka Lucy Lawless v zapomnění.

Na svém kontě má mnoho dalších rolí, a to nejen ve filmech, ale i v úspěšných televizních seriálech, z nichž stojí za zmínku například Agents of Shield nebo populární Spartakus, kde se i přes svůj pokročilý věk nestyděla odhalit a ukázat v Evině rouše, píše Syfy.

Lucy je však nyní 55 let a zub času ji nešetří. I když stále září na televizních obrazovkách nebo na červeném koberci, v soukromí vypadá jako normální padesátnice a sexy Xenu byste v ní už nenašli. Jedno se jí ale musí nechat, herečka rozhodně stárne s grácií!

Zdroje: 9Now, Syfy