Sexy Pamela v šoku! V posteli si našla cizí ženu. Měla na sobě její plavky z Pobřežní hlídky!

Téměř každá velká hvězda má své stalkery či fanatické fanoušky. Nevyhnula se tomu ani jedna z největších ženských sexsymbolů, herečka Pamela Anderson (56), o které snili muži z celého světa a mnohé ženy se jí chtěly alespoň trošku podobat. Mezi fanatické fanynky patřila i jedna psychicky narušená mladá dívka, tehdy jen sedmadvacetiletá Francouzka Christine Roth, která se za ní dokonce vydala do Los Angeles.

Jak se podařilo mladé Francouzsce s psychickou poruchou zmizet v nehlídané chvilce z dohledu rodiny, neznámo. Ale dokázala si koupit i letenku do LA a zjistit, kde bývá slavná Pamela Anderson, aby se s ní setkala. Našla si způsob, jak se dostat do domu, ba přímo do ložnice herečky, kterou obdivovala. Pamela byla tehdy již rozvedena s Tommym Leem (60) pro jeho agresivní chování. V domě žila s jejich dvěma tehdy malými syny Brandonem (26) a Dylanem (25) a pracovalo tam pro ně pár pomocníků. Jednoho dne si však našla v posteli její ložnice cizí ženu.

Nejprve tipovala, že je to její švagrová, ale když uviděla světlé vlasy neznámé mladé ženy, pomyslela si nejprve romanticky: „Je jako Zlatovláska.“ Měla na sobě oblečené Pameliny pověstné červené plavky z Baywatch, které se jí podařilo kdesi vyndat. Další její oblečení a věci si schovala pod postel, kde měla uložený i chléb, kdyby vyhládla. „Mluvila francouzsky a do ruky mi dala papír, na kterém bylo napsáno ‚Nejsem lesba, ale sním o tobě‘, vzpomínala na moment překvapení Pamela, když si ještě neuvědomovala nebezpečí. „Ta ložnice měla vlastní vstup, přišla rovnou z pláže. Nějaký čas tam byla a pak si pořezala zápěstí skleněnými střepy. To byl moment, kdy jsem začala panikařit, vzala děti a utekla,“ vysvětlovala, co za hrůzu následovalo.

To už byla ale zalarmovaná policie, která vetřelkyni odvedla na jejich policejní stanici a vyšetřovala. „Policie mi tehdy řekla, že jsem nebyla v takovém nebezpečí, protože to byla holka. Řekla jsem si, jak to, že to není nebezpečné?! Ženy přece také mohou vraždit,“ vyjádřila herečka div nad postojem příslušníků policie. Pro Christine to znamenalo konec její dobrodružné cesty za svým idolem a byla hned deportována do Francie, kde si ji převzala rodina. Něco jí však přece jen zůstala na památku. „Policisté se mě pak ptali, jestli chci ty červené plavky zpátky. Řekla jsem jim: ,Děkuji, ale ne. Ať si je nechá,“ zareagovala Pamela velkodušně a není pochyb, že narušená stalkerka tím získala největší trofej v životě.