Sexy kostýmek Terezy Brodské: Raději skafandr, prosí herečka

Herectví je povolání, které nemusí být vždycky úplně příjemné. To teď poznala na vlastní kůži herečka Tereza Brodská (54), jež na kostýmní zkoušce musela své tělo ukázat ve velmi sexy outfitu. Jak se Tereza cítila?

Brodská se ve svých filmech a seriálech málokdy ukázala v provokativním oblečku. Tentokrát se nejspíš nějaká ta lechtivá scéna chystá, protože herečka na Instagramu sdílela velmi zajímavý snímek. Na fotce se nachází celá nešťastná v kostymérně, kde si musela obléct korzet.

Odvážný kostým, jenž zahrnoval zmíněný korzet, mini sukýnku a trochu látky přes ramena, byl i na Terezu trochu moc. „Kostýmní zkouška! To nechceš! Nemáte někdo skafandr?“ stálo v textu od Brodské, která, jak je u ní obvyklé, si ze situace udělala legraci.

Dle sledujících a fanoušků jí to však velmi sluší a je dost možné, že si tím přiláká další diváky. „Vždyť jsi sexy kočka! A já to píšu jako buzna bez postranních úmyslů!“ vysekl Tereze poklonu například kolega a moderátor Jan Musil. Další pak posílali na podporu pochvalné komentáře a srdíčka.

A my se těšíme, jakou roli bude Brodská zastávat.

Zdroj: Instagram, redakce