Sexuoložka se zastala Brzobohatého. Ondra žádnou sexuální úchylku nemá, prohlásila

Spor mezi Ondřejem Brzobohatým a jeho bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou stále nemá konce. Zatímco oba protagonisté se už zřejmě k celé věci dostatečně vyjádřili, na řadu přichází další lidé, kteří s tím mají něco společného. Časopis Blesk proto kontaktoval sexuoložku, ke které Ondřeje Taťána poslala.

To Ondřej prohlásil v nedávném rozhovoru pro časopis Blesk, který poskytl na základě zveřejnění církevní obžaloby. Za zveřejněním, podle něj, měla stát právě modelka, která to ale odmítá a vinu hází zpět na hudebníka. Ondřej se v obsáhlém rozhovoru zmínil i o tom, že musel navštívit sexuoložku, aby mu potvrdila, že je „normální“.

„Byl jsem k ní Taťánou vyslán, přesněji řečeno. Šel jsem tam, protože jsem jí chtěl dokázat, že má záliba v převlékání nemá nic společného s mou orientací, jak se Taťána bála. Zároveň si chtěla potvrdit, že to není dědičné,“ svěřil se Ondřej Blesku. Sexuoložka Hana Fifková nyní potvrdila, že Ondřej u ní skutečně byl, a sdělila Blesku svůj výsledek z vyšetření.

„Tak tolik snad mohu říci, že u Ondřeje rozhodně o žádnou sexuální úchylku nejde,“ vyvrátila lékařka přirovnání v žalobě, že muzikant je sexuální deviant. Dokonce si prý vzpomíná, že k ní byl poslán, aby prošetřila jeho zálibu v dragu. V závěru řekla, že Ondřejovo přiznání mu může být užitečné a nejen jemu. Může tím pomoci ostatním, aby se nebáli být sami sebou.

To Taťána nemůže mluvit o tom, že by celá věc měla na její život pozitivní vliv. Spíš na opak. Na svém Instagramu se svým sledujícím svěřila, že čelí kyberšikaně. Sice slíbila, že se do anulace sňatku s Brzobohatým k ničemu vyjadřovat nebude, ale toto je pro ni vážné. Je totiž obviňována z homofobie a také právě z toho, že Ondřeje nazvala sexuálním deviantem a poslala ho na vyšetření, což rezolutně odmítá. Nenávistní lidé se už asi vyřádili, protože tentokrát se pod jejím příspěvkem objevili spíš kladné komentáře a přání síly.

Zdroje: Blesk, Instagram