Setkání s Lelou 5000 Kč! Češky nejspíš nebudou mít zájem. Je to moc!

Nedávno Lela Vémola (34) avizovala, že se „něco chystá“, když během její první návštěvy Clash of the Stars v Praze komentovala, zda dostala nabídku na zápas i ona. Bude to ale něco zcela jiného, ​​její účast v ringu považuje jako máma dvou dětí za nevhodnou, a také by jí mohl hrozit poškození implantátů, které nemá jen v prsou. Konečně se už ale také konkrétně vyjádřila, o co jde v rámci jejího nového projektu, při kterém nepochybně věří i ve slušný finanční benefit.

​Mezi ženy, které si umí docela slušně vydělat prostřednictvím svého profilu na Instagramu, patří i známá influencerka Lela Vémola. Zájem o její osobu postavila na její „plastikové a dokonalé“ image, jakož i na sexy outfitech. Zaujala i zápasníka MMA Karlose Vémolu. Stala se celebritou a umí to i dobře zúročit.

Nejnověji má již rozjetou novou aktivitu, v níž zájemcům nabízí, že se za 5 tisíc korun se s ní mohou setkat osobně. „Když má někdo rád zpěváka, jde na koncert, když herce, jde na představení. Když má někdo rád mě, může nyní přijít za mnou,“ přirovnává svůj koncept k uměleckým výkonům populárních umělců. Šanci na úspěch ale asi nemá, ikdyž její instagramový profil sleduje přes 360 tisíc lidí, většinou ženy. „Jsou to strašně dobré ženské. Stále se mě ptají na nějaké rady – ať už jde o vzhled, oblečení, děti, vaření, cokoli,“ vysvětlovala důvod svého rozhodnutí s tím, že jim bude ráda osobně odpovědět na brunčích na více místech Česka a Slovenska.

„Chtěla jsem jim dát možnost, abychom si mohli popovídat, poznat si a abychom se stali takovými instagramovými kámoškami,“ uvedla v rámci své propagace setkání s názvem Lela Brunch, kde s ní bude i její tým ve složení stylistky, vizážistky, kadeřnice, specialistky na řasy a obočí a fotograf, který bude veškeré dění dokumentovat na společných fotografiích. „Každá účastnice dostane fotku a video na památku, bude to dámská jízda,“ láká ženy se svou nabídkou, která zahrnuje i jídlo, drinky, ba i tombolu, přičemž ale uvítá i zájemce z řad mužů. Začíná 2. prosince v Praze, postupně přejde do Plzně, Teplic, Brna, Nitry a dále na Slovensko.

5000 Kč ale je hodně peněz míní Češky.

Lelu jsem sledovala, ale za tuto cenu, nemám zájem, míní slečna Denisa F. 25.