Sestra Sandry Bullock se rozloučila se zesnulým partnerem sestry. Zazněla dojemná a důležitá slova. Sandra se starala do posledních chvil

Sestra Sandry Bullock jménem Gesine se v dojemném příspěvku na Instagramu rozloučila s hereččiným dlouholetým partnerem. Prozradila také, že to byla právě Sandra Bullock, kdo se o Randalla staral během jeho boje s krutou nemocí.

Rodina Bryana Randalla oznámila, že fotograf zemřel 5. srpna. Tato zpráva byla pro mnohé velkým šokem, protože jeho boj s ALS zůstával tři roky utajen.

Sestra Sandry Bullock se loučí s milovaným fotografem
Gesine Bullock-Prado v pondělí odpoledne zveřejnila na svém Instagramu příspěvek, v němž na Randalla zavzpomínala. Zmínila také roli své sestry v péči o svého milovaného, s nímž byla ve vztahu od roku 2015.

ALS je krutá nemoc, ale útěchou mi je vědomí, že měl ty nejlepší pečovatele v podobě mé úžasné sestry a týmu zdravotních sester, který sestavila a který se o něj pomáhal starat v jejich domě.“ – napsala sestra Sandry Bullock.

Gesine svůj příspěvek zakončila nápisem „Odpočívej v pokoji, Bryane.“

ALS neboli amyotrofická laterální skleróza je vzácné a progresivní neurodegenerativní onemocnění, které postihuje nervový systém. Vyznačuje se postupným poškozováním motorických neuronů, což vede ke ztrátě schopnosti pohybovat se, mluvit, polykat a dýchat. ALS je bohužel v současné době nevyléčitelná nemoc.

Bryan Randall byl „životní láskou“ Sandry Bullock
Hollywoodská herečka se s Bryanem poprvé setkala v roce 2015 na narozeninové oslavě svého syna Louise, kam přišel jako fotograf. Stalo se tak pět let po jejím chaotickém rozvodu s Jessem Jamesem a letmých vztazích s dalšími celebritami, jako jsou Ryan Gosling a Chris Evans.

Zdroj: metro.co.uk