Sestra Meghan Markle si nebere servítky: Udeřila na prince Harryho

Samantha Markle, odcizená sestra Meghan Markle, udeřila na svého švagra prince Harryho a označila ho za emocionálně nevyvinutého. Dle jejích slov vévoda ze Sussexu potřebuje „odbornou pomoc“. Důvodem je, jak v memoárech Spare odhalil řadu soukromých incidentů celé královské rodiny. Samantha obvinila osmatřicetiletého vévodu, že není schopen myslet jako dospělý člověk.

Postrádá empatii!

Podle informací magazínu Marca během středečního vystoupení v pořadu GB News jednačtyřicetiletá nevlastní sestra Meghan uvedla, že podle ní princ Harry postrádá především empatii, výčitky svědomí a stud. Řekla, že vévoda ze Sussexu projevuje jasné „odtržení od reality“. Obvinila jej také z toho, že je citově nevyzrálý.

Hra o pozornost

Samantha, která se již v minulosti veřejně vysmívala vévodovi a vévodkyni ze Sussexu, uvedla, že si nemyslí, že princ Harry dokáže uvažovat jako dospělý muž a obvinila jeho i královskou rodinu, že hrají vzájemně „hru o pozornost“.

Omluva

Samanthina kritika prince Harryho přišla po vydání jeho memoárů „Spare“, které spatřily světlo světa 11. ledna tohoto roku. Ještě minulý týden vévoda ze Sussexu požadoval, aby se královská rodina omluvila jeho ženě Meghan Markle. Na otázku, zda by se měl jeho otec král Karel III. omluvit vévodovi a vévodkyni ze Sussexu žijícím v USA, Samantha zvážněla s tím, že by to byl „nebezpečný“ precedens.

Zdroj: Marca