Seriálový představitel i syn Sepéšiho promluvili: Petrova smrt byla pro Ivetu prvním zlomem

Petr Sepéši junior (35), syn zesnulého zpěváka Petra Sepéšiho (†25), dorazil 4. května na premiéru minisérie Iveta. Sledovat mládí svého otce pro něj bylo zřejmě náročné, jelikož se s ním nikdy nesetkal. Petr junior se totiž narodil až po smrti zpěváka.

„Smál jsem se i plakal, pak se zase smál a znovu plakal. Bylo to pro mne hodně zajímavé v tom, že jsem pochopil spoustu věcí ze svého života,“ svěřil se deníku Aha! po zhlédnutí série. „Dostal jsem i odpovědi na to, proč se někdy chovám tak, jak se chovám,“ dodal.

Na premiéru dorazila také Petrova maminka Marie, která měla ze snímku rozporuplné pocity. „Bylo tam spousta momentů, které jsem poznávala a byla smutná. Sama jsem tam tak trochu vyobrazena, ale tak krutá jsem k Ivetě nikdy nebyla. Ale je pravda, že Petr měl přítelkyň hodně,“ svěřila se.

Zpěváka Sepéšiho si zahrál herec Vojtěch Vodochodský (27), který se vyjádřil ve smyslu, že kdyby Sepéši tragicky nezahynul, možná by jinak skončila také Bartošová. „Osobně si myslím, že Petrova smrt pro ni byla takovým prvním velkým zlomem,“ řekl pro Expres. „Podle mě ho měla v paměti až do konce svého života, protože pár týdnů předtím, než se stalo, co se stalo, v nějakém rozhovoru u hrobu Petra Sepešiho říkala, že na něj pořád myslí, že ji provázel celým životem. Takže jeho smrt byla asi ta první ťafka,“ dodal mladý herec.

Zdroj: Aha!, Expres