Seriálová Brenda v posledním stádiu rakoviny: Podala žádost o rozvod, přestože manžela chválila a podporoval ji

Životem zkoušenou hollywoodskou herečku Shannen Doherty (52), která se proslavila postavou Brendy ze seriálu Beverly Hills 902 10, osud opravdu nešetří. Právě se objevila zpráva o jejím rozchodu s manželem Kurtem Iswarienkem (48).

To opravdu překvapilo snad každého hereččina fanouška, který sleduje její Instagram. Dosud se ani slovem nezmínila, že by měla v manželství nějaké problémy, naopak svého manžela chválila za to, že ji podporoval v jejím boji se smrtelnou rakovinou. O tom, co se mezi nimi odehrálo, lze jen spekulovat, nic konkrétního ani jeden z nich neuvedl, informuje USA Today.

Shannen Doherty už více než dva roky pravidelně informuje v posledním stádiu rakoviny své dva miliony sledujících na svém instagramovém profilu o svém boji se smrtelnou nemocí. Vždy se snaží působit jako silná žena, která má v sobě dostatek energie a optimismu, aby pomohla zvednout sebevědomí a náladu ostatním ženám. „Cítím, že ve svém veřejném životě, který se liší od mého hereckého života, mám povinnost mluvit o rakovině a možná více vzdělávat lidi a říkat jim, že i lidé ve čtvrtém stadiu jsou velmi živí a aktivní,“ vyjádřila se v jedné z internetových diskusí. „Můj manžel říká, že byste do mě nikdy neřekli, že mám rakovinu. Nikdy si nestěžuji a nemluvím o tom, je to součást mého života,“ zmínila se herečka před časem o svém manželovi Kurtu Iswarienkovi.

Sympatický muž začal v Hollywoodu pracovat v roce 1997 jako elektrikář, později se na chvíli postavil za kameru a vyzkoušel si i práci producenta, ale nakonec se začal věnovat fotografování celebrit a produktů a podařilo se mu s tím uspět. Když se v roce 2008 na jednom večírku seznámil se Shannen, byl ještě ženatý s herečkou a návrhářkou Taryn Band (45), ale jeho nevěra vedla k rozvodu. V roce 2011 se oženil s Doherty. Když jí v roce 2015 diagnostikovali rakovinu, stál při ní a zdálo se, že to tak zůstane až do chvíle, kdy přišla zpráva o jejich rozchodu.

Ještě v roce 2019 herečka svého manžela chválila za jeho neúnavnou podporu. „Stále mě fascinuje svým talentem, humorem a inteligencí. Jeho láska a podpora mě neustále povznášejí. Jsem zkrátka zatraceně šťastná,“ napsala na Instagramu. Je však možné, že se Doherty v boji s nemocí a osvětě ostatních příliš věnovala sama sobě, což mohlo postupně vést k odcizení s Kurtem. V oficiálním prohlášení pro Today Dohertyové manažer stručně uvedl: „Rozvod je to poslední, co Shannen chtěla. Bohužel cítila, že nemá jinou možnost.“ Pro Shannen to bude již třetí rozvod, dříve byla vdaná za Ashleyho Hamiltona a Ricka Salomona.

Zdroj: USA Today