Seleně Gomez a Miley Cyrus vyjde nový song ve stejný den

Zpěvačky Miley Cyrus a Selenu Gomez pojí už dlouhé roky přátelství. I když se v jejich 16 letech objevily články o jeho rozpadu kvůli klukovi, holky to později popřely. Zkrátka se jim líbil stejný kluk, hezounek Nick Jonas z kapely Jonas Brothers, a tak s ním chvíli chodila Miley a chvíli Selena.

Teď už jsou obě Disney děvčata někde jinde. Miley randí s bubeníkem Maxxem Morandem, za sebou má vydání úspěšného, devátého v pořadí, studiového alba Endless Summer Vacation a nyní se za týden chystá vydat novou píseň s názvem Used To Be Young (Bývala jsem mladá).

Selena se zase snaží žít se svou diagnostikovanou bipolární poruchou, v poslední době byla viděna ve společnosti zpěváka Andrewa Taggarta z kapely The Chainsmokers a i když má za sebou pouze tři studiová alba, muziku rozhodně na hřebík ještě nepověsila. I jí příští týden vyjde nový song s názvem Soon (Brzy).

Zvláštní na tom všem je, že oběma zpěvačkám mají jejich písně vyjít v ten samý den – 25. srpna. Miley si pro své fanoušky připravila ještě něco navíc. „24. srpna v 10 hodin večer letního času na stanici ABC. Tentokrát s retrospektivním rozhovorem, v němž se podělím o příběhy z prvních 30 let svého života na počest písně Used to be young. Tato píseň je věnována mým věrným fanouškům. Miluji VÁS za to, že milujete každou mou verzi. Navždy, Miley,“ napsala Miley ke krátkému videu.

„Všichni jste si už nějakou dobu říkali o novou hudbu. Protože jsem ještě úplně nedokončila album SG3, chtěla jsem vydat zábavnou písničku, kterou jsem před časem napsala a která je ideální na konec léta. SINGLE SOON. 25. srpna. Předplaťte si ji hned,“ láká zase svoje fanoušky Selena.

Jedná se o náhodu a holky opravdu neví, že ta druhá vydá novou píseň ve stejný den? Nebo jsou spolu nějak domluvené? To se snad dozvíme později. Každopádně, zprávu o nových písních obě sdílely včera.

Zdroje: autorský text