Selena Gomez si zlomila ruku. Kuriozní pád, který mohl za zranění, se stal kvůli dlouhým šatům

Popová zpěvačka a herečka Selena Gomez (31) se nedávno pod svým příspěvkem na Instagramu v komentáři zmínila, že si zlomila ruku a byla operována. Fanoušci se o svou oblíbenou zpěvačku báli a nevěděli, co se přesně stalo. Selena svou nehodu vysvětlila v rádiové show, informoval DailyMail.

„Tak bych si přála mít nějakou opravdu skvělou historku, že jsem někomu zachránila život nebo něco podobného. Ale měla jsem na sobě dlouhé letní šaty, šla jsem od auta k domu a zakopla jsem,“ popsala svůj kuriózní pád a důvod proč má zraněnou ruku.

Její ruka utrpěla zlomeninu, kvůli které musela být dokonce operována. Další informace o svém zdravotním stavu zpěvačka neposkytla. Není tak známo, jestli se jednalo o vážné zranění, případně jak dlouho se bude zotavovat.

Selena nedávno pustila do světa svůj nejnovější singl „Single Soon“, který debutoval na druhém místě celosvětové hitparády Spotify, hned za písní „Used To Be Young“ zpěvačky Miley Cyrus.

Sama zpěvačka novou píseň popisuje jako „hravou hymnu o tom, jak se cítit dobře ve své kůži a milovat svou vlastní společnost“, napsala na svém Instagramu.

„Hudba, kterou teď dělám, je o skutečných věcech, kterými si procházím“, zmínila zpěvačka.

Zpěvačka je již několik let sama. V letech 2010-2014 chodila s Justinem Biebrem, jejich vztah byl hodně bouřlivý a zpěvaččino okolí ho neschvalovalo. Není divu, že se nakonec popová hvězda rozhodla od Justina odejít. Jejím posledním oficiálním partnerem byl zpěvák The Weeknd, byli spolu 9 měsíců a rozešli se v říjnu 2017.

Zdroj: Instagram, DailyMail