Sedmapadesátiletá Pavlína Pořízková se ukazuje na pláži nahoře bez. Nahotě dává hlubší význam, sklízí komplimenty

Jedna z nejslavnějších světových supermodelek, Pavlína Pořízková, opět dokazuje, že věk je jen číslo. Sedmapadesátiletá kráska se na Instagramu ukázala nahoře bez. „Řekli mi, že kvůli mé image se ženy po desetiletí cítily špatně,“ píše. Co tím myslí?

Dospívající dívka jednoho dne souhlasila, aby ji její kamarád, který snil o tom, že se stane fotografem, vyfotografoval. Poslal tehdy fotky modrooké blondýnky jedné z modelingových agentur v Paříži. O několik měsíců později se již Pavlína Pořízková účastnila módních přehlídek největších tvůrců, objevovala se na obálkách časopisů a těšila celý svět. Nyní je supermodelce 57 let, ale nepřestává ohromovat. Tvrdí, že nevyužívá výhod estetické medicíny. V tomto případě nám nezbývá než gratulovat genům, protože se u ní zastavil snad čas.

Pořízková: „Proč je fotka starší ženy pro chlapy tak znepokojující?“
Sama se už léta snaží přesvědčit ženy, že mají právo cítit se krásné, sexy a sebevědomé v každém věku. Stále znovu a znovu zveřejňuje odvážné fotografie na sociálních sítích. Před několika měsíci se tam Pořízková ukázala úplně nahá. „Proč fotka starší ženy, která se odváží cítit sexy, tolik vadí všem stejně starým chlapům? Když jsem se jako teenagerka takto fotila, občas jsem byl v rozpacích před ženami, ale nikdy před muži. Jediné, co se změnilo, je můj věk.“ – napsala.

Pavlína Pořízková se svlékla na Instagramu. „Slyšela jsem, že se ženy kvůli mně cítí špatně.“
Nyní opět vyjadřuje své myšlenky. Na Instagramu zveřejnila fotografii, na které je nahoře bez. Upozorňuje přitom, že fotografie je z roku 2018. „Před čtyřmi lety jsem byla s přáteli na dovolené na ostrově Sint Maarten. Leželi jsme na pláži a já jsem navrhla, abychom si řekli, jak ovlivňujeme ostatní lidi. Díky tobě se ostatní ženy cítí krásné.“ – řekli mi. Byla jsem v šoku, protože mi v minulosti říkali, že se ženy kvůli mému vzhledu cítí špatně už celá desetiletí.“ – napsala pod fotografii. Fanoušci ji zasypali komplimenty. „Je to pravda, cítím se díky tobě silná a krásná. Každý den“ nebo „Inspiruješ mě a dáváš mi radost z mého zralého věku“ či „Díky tobě se už nebojím stáří“.

Jaký je váš názor? Chce se Pavlína Pořízková, která byla ve finančních potížích jenom zviditelnit a toto je nejsnadnější způsob? Nebo své tělo opravdu bere jako poslání k tomu, jak ženám pomoci?

Zdroj: redakce, Instagram