Šedá myška Susan Boyle přišla o hlas po zdravotních problémech. Na jeviště se jí podařilo vrátit

Pamatujete na tu šedou myšku, která když se postavila na pódium, v některých divácích vyvolala posměch? Už během prvních pár vteřin ale uhranula všechny a dokonce i ty posměváčky. Tou ženou nebyl nikdo jiný než Susan Boyle. Kde je jí ale konec teď?

Susan Boyle prozradila, že loni prodělala mrtvici a musela znovu získat svůj ikonický hlas, uvádí magazín PageSix. Skotská zpěvačka se o tuto zprávu podělila, když v neděli vystoupila na pódiu v soutěži Británie má talent. Zazpívala píseň „I Dreamed a Dream“, která ji proslavila v roce 2009, kdy byla účastnicí této show.

„Je to skvělý pocit,“ odpověděla dvaašedesátiletá Susan, když se jí moderátoři zeptali, jaké to je vrátit se. „Vlastně je to pro mě mimořádné, protože loni v dubnu… jsem prodělala menší mrtvici. Bojovala jsem jako blázen, abych se vrátila na jeviště. A podařilo se mi to.“

Po jejím comebackovém vystoupení se porotce Simon Cowell podělil o několik slov povzbuzení pro zpěvačku s ikonickým hlasem.

„Susan, dlužíme ti toho tolik a věděl jsem, že ti není dobře, ale pokud se měl někdo vrátit, tak ty, protože bez tebe by to nebylo ono,“ řekl.

Po svém vystoupení se zpěvačka na Instagramu podělila o další podrobnosti o svém zdravotním strachu a svůj návrat také oslavila.

Boyle vydala své debutové album v roce 2009 poté, co se umístila na druhém místě v soutěži Británie má talent. Během deseti let vydala dalších sedm alb. Její poslední studiové album s názvem „Ten“ vyšlo v roce 2019.

Zdroj: pagesix.com, Instagram