Schwarzeneggra načapali u polibků s jinou ženou: Arnie, co na to tvoje přítelkyně?!

    Kdo je ta záhadná blondýnka?! Tuto otázku si při pohledu na nejnovější záběry slavného herce Arnolda Schwrzeneggra (76) kladou zřejmě mnozí. Zbývá jen doufat, že jeho partnerka Heather Milligan (48) zná odpověď. Jinak bude mít legendární Terminátor co vysvětlovat…

    Není pochyb, že když bulvární fotografové v ulicích narazí na Arnolda Schwarzeneggra, tak se potěší. Kdoví, jaká byla jejich reakce, když ho během uplynulého víkendu potkali, jak vychází z budovy a společnost mu dělá neznámá, mladší blondýnka. Dvojice se spolu výborně bavila a když se loučili, dali si polibek. 

    Identita zmiňované dámy zatím není známa. Stejně tak ani to, zda je mezi nimi jen přátelský vztah, nebo jde o něco jiného. Jisté však je, že legendární Arnie je zadán. Od roku 2013 je jeho partnerkou fyzioterapeutka jménem Heather Milligan a nic zatím nenasvědčovalo tomu, že by v jejich vztahu byly nějaké problémy. 

    Společně nedávno zavítali na Oktoberfest, minulý měsíc je nafotili spolu na nákupech. V zářijovém rozhovoru pro People se herec netajil tím, že jejich vztah je fantastický. „Líbí se mi na ní, že tvrdě pracuje a je nezávislá. Vždy se žene vpřed,“ poznamenal na margo své partnerky Schwarzenegger. Zároveň ocenil i její něžnější stránku a vyzvedl s jakou láskou pečovala o své rodiče, když sváděli boj s rakovinou.