Scenárista napsal Nesvačilové intimní báseň. Herečka ho pochválila

Od modelky k herečce, od herečky k modelce, a tak neustále dokola. Nebo bychom měli říct spíše: do Kolečka? Slavný scenárista totiž za poslední měsíce svými eskapádami a svou nerozhodností bavil celý český národ.

Petr Kolečko se nedávno stal hostem podcastu Easycast, kde se krom své práce scénáristy také rozpovídal o svém soukromí, informuje magazín Šíp. V době, kdy se podcast nahrával byla ještě „střídačka“ herečky a modelky na denním pořádku.

Scenárista píše básně

„Jo dřív jsem jim psal, tedy dělám to občas dodnes, ale šetřím s tím,“ překvapil všechny Kolečko svou upřímnou, a tak trochu šokující odpovědí.  „Nemyslím přímo milostné dopisy, ale básně.“ řekl Kolečko v podcastu.

A dokonce napsal intimní báseň i své tehdejší milence Denise Nesvačilové.

„Já mám teď jednu takovou holku a ona má starý psací stroj. No a šla dělat něco do kuchyně, myslím vařit, a já jsem zůstal sám s tím strojem, tak jsem se pokusil něco vytvořit. Denisa se pak vrátila, tak jsem to vyroloval a dal jsem jí ten list přečíst. Říkala, že je to dobrý,“ dodal otevřeně Kolečko.

A zatímco se 31letá herečka těšila z velké a opravdové lásky, všechny její iluze byly zlomeny, když si Kolečko vzal za manželku Anetu Vignerovou, připomíná Blesk. Svatba přišla naprosto nečekaně, a tak není divu, že nechala v šoku nejen Denisu, ale i celý národ. O to větší to byl šok, že svatba přišla v době, kdy měl Kolečko se zrzavou herečkou odletět na vysněnou dovolenou.

Free embed Instagram code summary for WOW DISCOUNTS LIMITED including Companies house registration, overview of business activities, contact details, social networks,.

 „Asi dvanáct hodin předtím, než jsme měli odletět na romantický pobyt do Athén, mi před dvojákem v divadle napsal, že se necítí na odlet, že neví, co bude, a že potřebuje být na pár dní sám, protože je toho na něj hodně,“ nechala se slyšet Denisa, které zbyly oči pro pláč.

V současné době ale údajně Kolečko seká latinu a Denisa snad najde toho pravého, kdo si její lásku opravdu zaslouží.

Zdroj: sip.denik.cz, blesk.cz, Instagram, Easycast