Sázkové kanceláře si utahují z Kolečkova milostného trojúhelníku: Vsadit si můžete i na těhotenství Nesvačilové!

Milostný trojúhelník scénáristy Petra Kolečka (39), modelky Anety Vignerové (35) a herečky Denisy Nesvačilové (31) se stal terčem mnoha vtipálků. Legraci z komplikovaných vztahů si rozhodli udělat i bookmakeři, kteří začali vypisovat kurzy na to, jak celá situace dopadne.


Již před pár týdny byly vypsané kurzy 12:1 na to, že si scénárista vezme Nesvačilovou a 77:1 na to, že se jeho ženou stane Aneta Vignerová. A opravdu to nejprve vypadalo, že Kolečko začne nový život s Nesvačilovou. Všechny sázkaře ale zaskočila informace, že se za scénáristu vdala Vignerová, která favoritkou nebyla, píše Blesk.

Fanoušci hned začali spekulovat o tom, co za náhlým sňatkem stálo. Podle zdroje z okolí novomanželů prý za svatbou stojí těhotenství Anety Vignerové. Informace o modelčině těhotenství se opět chopily sázkové kanceláře, které stanovily kurz 66:1 na to, že kromě Kolečkovy nové manželky oznámí své těhotenství rovněž jeho bývalá milenka Nesvačilová, píše Aha!.

„Opravdu těžko říct, co všechno nám tento trojúhelník ještě nabídne, při definování dalších sázek a stanovování pravděpodobností jsme proto museli nasadit všechny naše odborníky. V tuto chvíli to každopádně vypadá, že jasně navrch má Vignerová, i když Nesvačilová určitě ještě neřekla poslední slovo,“ zažertoval mluvčí Fortuny Miloš Novotný.

Jak celá situace dopadne zůstává nejasné. Objevily se totiž spekulace o tom, že Kolečko se schází z Nesvačilovou i po svatbě. Zdá se tedy, že milostný trojúhelník ještě nekončí!

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram, blesk.cz