Sara Sandeva není jen úspěšná herečka. Často pracuje také v restauraci svých rodičů

Přítelkyně Jakuba Prachaře, Sara Sandeva, nedávno možná šokovala své fanoušky, když v roce 2021 v pořadu Show Jana Krause prohlásila, že pracuje v restauraci svých rodičů. Tuto skutečnost včera připomněl deník Aha. Sara v rozhovoru s Krausem totiž řekla, že když nestíhá obsluha, rozváží jídlo z restaurace ona sama.


Sara žije v České republice už od svého jednoho roku. Se svými rodiči se přestěhovala do Prahy a oni si zde otevřeli restauraci s makedonskými specialitami. Sara je na své rodiče velmi pyšná a obdivuje je za to, co tu dokázali vybudovat. Ve včerejším rozhovoru pro zpravodaj iDnes ale přiznala, že to s tím rozvážením jídla není zas tak horké.

„Já tam taky pracuju. Každý večer před spaním dělám meníčko, přidám ho na sociální sítě, a občas, když nestíhají, dokonce rozvážím jídlo,“ cituje deník Aha Sařina slova z roku 2021. Redakci iDnesu to nedalo a musela se na to znovu zeptat. Přece jenom, komu by se nelíbilo, kdyby mu makedonské jídlo dovezla rodilá Makedoňanka a ještě k tomu navíc Sara Sandeva.

„Tohle ze mě z nervozity vypadlo v televizní Show Jana Krause, v tu chvíli jsem si vzpomněla na jeden jediný rozvoz, co jsem udělala a abych byla přesná, že jsem odnesla jídlo do vedlejší ulice, a už se to se mnou táhne. Takže uvádím na pravou míru – nic nerozvážím,“ smála se Sara s tím, že na tom tvrzení o rozvozech není ani zrnko pravdy. Svým rodičům ale do restaurace pomáhat chodí a kromě ní jim pomáhá také její bratr.

Herectví je pro Saru to pravé, to je jasná věc. Neprosadila se jen u nás, ale na natáčení ji zvou také do ciziny. Zahrála si například v srbském seriálu Nečistá krev a za roli v něm byla dokonce nominována na Objev roku na filmovém festivalu v Sarajevu, píše portál iDnes. A na začátku roku odletěla na Filipíny, ze kterých se nedávno vrátila, protože tam dostala hlavní roli v romantickém filmu. Přitom k nabídce na roli přišla jak slepý k houslím.

„Takové věci se mi občas dějí. Tamní produkce hledala do typicky filipínského romantického filmu hlavní hrdinku, která měla podle scénáře pocházet z Prahy. A místo, aby rozjeli klasický online casting, zašli rovnou na českou ambasádu v Manile a tam jim, nevím kdo, dal přímo moje jméno,“ svěřila se Sara se svým neobvyklým zážitkem.

Neznámému dobrodinci nezapomněla poděkovat a my jsme rádi, že se Saře tak daří. A také je fajn vědět, že kdyby ji už hraní nebavilo, může opět zasednou za volant rozvážecího auta.

Zdroje: Aha!, iDnes