Sandra Nováková: Svatba odložena na neurčito

Jakoby se Sandře Novákové jako snoubence vůbec nedařilo. Zasnoubila se s Vojtěchem Moravcem před více než dvěma lety a svatby se stále nedočkala. Věří Nováková, že svatba vůbec ještě bude?

Sandra Nováková se svým partnerem nestihla svatbu do roka a ani do dvou. Zase se ale společně mohou těšit ze společného syna Mikuláše, který jim dělá radost. Nováková byla o ruku požádána po dlouhých sedmi letech vztahu a bylo vidět, že se na veselku doopravdy těší. Celý svatební den začala plánovat, jako snad každá nevěsta, do všech detailů. Z tohoto dne ale sešlo.

Může se až zdát, že má Nováková na toto prostě smůlu. V jejím předchozím vztahu s Janem Nejedlým v roce 2011 chystala svatbu, z této události nakonec ale sešlo. Oba tak dlouho událost odkládali kvůli pracovním záležitostem, až k ní vůbec nedošlo, napsal web Naše hvězdy.

Zasnoubený pár by chtěl svatbu se vším všudy, tedy aby nebyla žádná pandemická omezení. „Termín svatby nemáme, naše zasnoubení proměníme ve sňatek, až se budeme moct s lidmi vídat a objímat bez omezení. Zatím to odkládáme z tohoto důvodu,“ vyjádřil se i režisér.

Zdroj: Naše hvězdy, Instagram