Sandra Černodrinská: Sestra ji zaskakovala v seriálu, zatímco ona rodila. Jsou si tak podobné, že i otec má problém je od sebe rozeznat

Herečka Sandra Černodrinská je známá především díky rolím v seriálech, ale účinkovala i v několika filmech, dle CSFD třeba v Rafťácích či ve Špindlu.

Znát ji můžete také ze seriálu Policie Modrava, kde měla epizodní roli, nebo Přístav, ve kterém měla více možností ukázat svůj talent.

V rozhovoru pro Blízká setkání v Českém rozhlasu Dvojka se svěřila, že když kdysi natáčela v seriálu Ordinace v růžové zahradě, byla v devátém měsíci těhotenství. Díky tomu, že má sestru, která je jí velmi podobná, štáb rozhodl, že aby se neztrácel čas, tak právě hereččina sestra bude hrát její postavu. Sama Černodrinská potvrdila, že to nebylo tenkrát vyloženě přiznané.

Její sestra Viola Černodrinská povětšinou hraje epizodní role v seriálech nebo menší vedlejší role ve filmech. Na svém kontě má taktéž Rafťáky, Zastřený hlas či DonT Stop.

Sandra tvrdí, že její sestra Viola hraje jen občas a pro radost, ale je dobrá. Neživí se však herectvím, a tak, na rozdíl od ni, není v křeči. S Violou si jsou hodně podobné a možná prý právě proto se snaží po celý svůj život vzájemně odlišit. Už od malička pracovaly na tom, aby byla každá jiná. Navíc nikdy svou podobnost nezneužívaly. Herečka Sandra má za to, že na některých fotkách vypadají obě úplně stejně a dokonce ani otec je od sebe nerozeznal.

I na svém Instagramu občas Sandra ukáže fotografie z rodinného alba, takže se představí se svou prababičkou či tatínkem.

Zdroj: CSFD, Instagram, Blízká setkání