Salma Hayek oslavila v sobotu 57 let. Hvězda oslňuje fanoušky i v takovém věku svým krásným tělem

Americká herečka s mexickými kořeny oslavila v sobotu 2. září své 57 narozeniny. I v tomto věku hvězda oslňuje fanoušky svým krásným tělem a jeden takový krásný pohled jim byl dopřán na sociální síti slavné hvězdy.

Salma Hayek zveřejnila fotky, na kterých si užívá na pláži v den svých narozenin. Jistě nelze popřít, že pohled na 57letou krásku je stále prvotřídní. V červených plavkách, slaměném klobouku a slunečních brýlích to americké hvězdě velmi slušelo.

Herečka sdílela své pocity štěstí a vděčnosti za svůj život, rodinu, přátelé a zdraví.

„Jsem tak šťastná, že jsem naživu a hluboce vděčná za všechna ta požehnání. Má milovaná rodina, mí vážení přátelé, mé zdraví, má práce, která mě dál drží, můj tým, můj vztah ke zvířatům a přírodě a láska všech mých věrných fanoušků. Všechno nejlepší k 57. narozeninám.“ napsala Salma.

V komentářích se dočkala nejen pochvalných komentářů, ale také gratulací od známého herce.

Všechno nejlepší Salmo. Milujeme Tě“. napsal Anthony Hopkins.

Salma Hayek je nejen krásnou ženou, ale také talentovanou herečkou. Proslavila se po boku Antonia Banderase ve filmu Desperado a tento snímek ji vynesl mezi hollywoodské celebrity. V roce 2003 se stala první hvězdou mexické národnosti, která byla nominována na Oskara. Nominaci získala za svou roli mexické malířky Fridy ve stejnojmenném životopisném snímku.

Herečka vychovává dceru Valentinu Palomu, kterou má se svým manželem Francois Henri Pinaultem.

Zdroje: Instagram, Celebwiki