S kariérou nesekla. Gisele Bündchen se v nové kampani na sexy obuv svíjí u tyče

Modelka Gisele Bündchen nejevila žádné známky lítosti nad svým rozvodem a při tanci u tyče pro novou kampaň na obuv předváděla jehlové podpatky, píše web Hollywood Life.

Gisele Bündchen se vrací do světa modelingu. Dvaačtyřicetiletá modelka se objevila na nových fotografiích pro kampaň Arezzo footwear na zimu 2023, na nichž dráždí tancem u tyče a pózuje v místnosti plné zrcadel v různých sexy oblečcích. Na jedné z fotek se maminka dvou dětí pochlubila elegantními černými mokasínami, zatímco pózovala v moderním křesle v tělovém kostýmu. Na jiné tančila u tyče v mini šatech s útlým výstřihem a předváděla černé boty v bojovém stylu.

(Fotografie si můžete prohlédnout níže – šipka v pravo)

Gisele přišla s těmito fotkami čtyři měsíce po rozvodu s bývalou hvězdou NFL, 45letým Tomem Bradym. Ačkoli bývalý pár byl spolu dlouhých třináct let a mají spolu dvě děti (Benjamina a Vivian), svazek nevydržel -Tom se rozhodl vrátit zpět ke své kariéře. Gisele se rozpovídala o důvodech, co stálo za rozvodem, v rozhovoru pro Elle. Hlavní důvod byl, že se Tom nevěnoval rodině tak, jak měl. Zatímco Gisele opustila svět modelingu, aby se věnovala rodině, Tom toho schopný nebyl. Přesto se však po rozvodu rozhodl odejít do sportovního důchodu. Dokončil sportovní sezónu a na dobro odešel z týmu Bucs v únoru tohoto roku, píše magazín People.

Od rozchodu se Gisele vrátila k modelingu a od té doby se objevila na řadě focení – a na obálce Vogue vypadala k nepoznání. Koupila a přestavěla si také nový dům, navštívila Brazílii a věnuje se nadále svým dětem.

Zdroj: Hollywood Life, People, Elle