Rychtář, vdovec po Ivetě Bartošové, se bude ženit!

Vdovec Josef Rychtář (64) obrátil! Celé roky se dušoval, že zpěvačku a jeho ženu Ivetu Bartošovou (†48) nikdy žádná další nenahradí. Jenže teď přiznal deníku Aha!, že se bude ženit!

Rychtářova snoubenka Iva Ledvinková (57) žije v Rakovníku, kde pracuje jako prodavačka. S Rychtářem se poprvé setkala před devíti lety u benzinové pumpy, když si vdovec, tehdy ještě s Ivetou, udělal zastávku na kávu.

„Přišla k nám, od obou chtěla autogram, a zmizela,“ popsal netradiční seznámení Rychtář, který, dle Blesku na zesnulou zpěvačku nezapomíná a pravidelně chodí na místo jejího skonu zapalovat svíčky.

Když Bartošová spáchala sebevraždu, Josef nechtěl o žádné nové ženě ani slyšet celé čtyři roky.

„Jednoho dne se mi najednou ozvala Iva, že číslo si sehnala na internetu. Chtěla se vidět a jestli prý za ní nechci zajet do Rakovníka,“ prozradil šťastně. Prý nemohl řídit, protože mu byl odebrán řidičský průkaz, a tak ho za Ivou odvezl syn. Od té doby jsou spolu ve vztahu a Rychtář ji v pátek požádal o ruku.

„Od prvního dne našeho setkání jsem se do ní zamiloval, neměl jsem ale odvahu jí to sdělit, i když jsem byl nesčetněkrát tázán. Teď už jsem to musel ze sebe dostat,“ řekl Josef a výrazně ještě dodal: „Jsem s ní šťastný a přiznávám, že by člověk neměl být sám, protože to člověk vlastně vůbec neumí a škodí mu to. To jsem nevěděl, už to ale vím.“

Iva mu však Bartošovou dost připomíná. Prý je také citlivá, skromná a pracovitá… Těžko říct, co by na to Iveta řekla, ale rozhodně přejeme novému páru štěstí.

Zdroj: Aha!, Blesk