Rychtář o údajném uhánění Patrasové: První mu napsala ona, pozvání na kafe odmítl. Předložil důkazy

Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová (66) se před pár dny webu Sedmička svěřila s tím, že jí vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (65) vytrvale píše zprávy. Nyní se ale Rychtář proti celé kauze ohradil a vysvětlil, že je vše jinak, než Patrasová líčí!

Podle toho, co Dáda popsala médiím se zdálo, že jí vdovec po Bartošové touží poznat blíže. Kromě varování před Felixem a novináři jí měl údajně posílat i zprávy s fotkami květin a přáním krásného rána. „Nelze na vás nemyslet,“ stálo údajně v jedné ze zpráv, které herečka obdržela. Veškeré zprávy prý Patrasová ignorovala a přes média Rychtářovi vzkázala, že jej vůbec nezná, osobně se nepotkali, a proto netuší, proč ji kontaktuje a přirovnává k tragicky zesnulé Bartošové.

Tato Dádina vyjádření si ale Rychtář nenechal líbit a vše se rozhodl uvést na pravou míru. “Já znám Dádu už dlouho a ještě s Ivetkou jsem u nich doma několikrát byl. Jako herečky si jí vážím. A proto, když se mi jednou sama ozvala, jsem se ji snažil podpořit,” popsal Rychtář webu Kafe a vyvrátil tak tvrzení herečky, že by se neznali.

Vysvětlil také, že tím, kdo začal psát SMS zprávy jako první měla být právě Dáda, která ho žádala o pomoc. „S Dádou jsem si volal i psal. Nikoliv však, abych ji činil jakýkoliv návrh. Naopak jsem se snažil ji přimět k tomu, aby nepodléhala depresi a neudělala něco jako má žena Ivetka. Ona mě vyzvala k setkání a že bychom mohli někam na kávu. To jsem striktně odmítl. Mám svoji přítelkyni a rozhodně si nemíním komplikovat život,“ cituje podnikatele web CNN Prima News.

Vzhledem k tomu, že Rychtář svá vyjádření dokázal podložit i korespondencí s Dádou, zdá se, že tím, kdo vytrhnul situaci z kontextu je právě herečka. Ta už se prý měla vdovci po Bartošové dokonce omluvit, oficiálně se ale ke kauze zatím nevyjádřila.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz, cnn.iprima.news.cz, kafe.cz