Ruku v trenkách nevysvětlí. DiCaprio má novou lásku. Jeho vyvolenou je italská kráska

Její jméno vám možná nenapoví mnoho, ale pokud máte doma alespoň jeden módní časopis, asi sotva byste její tvář přehlédli. Dívá se téměř odvšad. Jednu z nejúspěšnějších modelek současnosti však jistě brzy pozná ještě více lidí.

Důvodem je totiž muž, který se objevil po jejím boku. A tím není nikdo jiný než hollywoodský herec a slavný plejboj a „balič“ modelek Leonardo DiCaprio. Držitele Oscara od jeho rozchodu s herečkou a modelkou Camilou Morroneovou spojovali už s několika krásnými modelkami, vypadá to však, že skutečné randění začalo až s okouzlující Italkou jménem Vittoria Ceretti.

Dvojici během uplynulého víkendu načapali na jedné z halloweenských párty v Los Angeles. Herec se kostýmem neobtěžoval, Vittoria si vystačila s parukou růžových vlasů a dobovými šaty. Pozornost však vyvolali, když si vyšli na balkon a začali se líbat a objímat.

V jednom momentě strčila modelka ruku Leovi do trenýrek a smála se. Když si uvědomila, že je z dálky někdo fotografuje, oba se ztratili znovu v útrobách domu, kde se párty konala. Pár spojují už od srpna, přičemž očití svědci je viděli vícekrát líbat se a objímat. Ani jeden vztah nekomentuje.

A kdo je vlastně Vittoria Ceretti?

Pětadvacetiletá rodačka z italské Brescie je jednou z nejžádanějších modelek současnosti, která se kdysi přihlásila do soutěže Elite Model Look a uspěla. Debutovala na přehlídce ateliéru Kristina Ti, od té doby se objevuje na všemožných módních přehlídkách i v reklamních kampaních.

Aktuálně je například tváří dekorativní kosmetiky Chanel či módní značky Ferragamo. Ocitla se na titulní straně magazínů jako Vogue, ELLE či Harper’s Bazaar.

Jak uvádí Wikipedia, v roce 2017 byla jednou z modelek na obálce výročního března časopisu Vogue, který slavil 125. výročí magazínu. Kdyby se nevěnovala modelingu, zkusila by štěstí s herectvím nebo studiem psychologie.

Zajímavostí je, že Vittoria už byla vdaná. V roce 2020 si vzala italského dídžeje Mattea Milleriho, ale v roce 2023 se rozvedli.