Rozvrat mezi Ornellou a Charlotte. Jedna čelí obvinění, druhá podniká s dekolty

Sestry Ornella a Charlotte Štikovy jsou veřejně známé osobnosti. Ještě donedávna se podporovaly, ale tomu odzvonilo. Zatímco Ornella nyní Koktová začala podnikat s ňadry, její sestra čelí obvinění.

Ornella Koktová svou mladší sestru většinou podporovala, ale co už je moc, to už už je příliš. Její sestra Charlotte totiž čelí obvinění, kdy si nechala předem zaplatit za oblečení, které ale nikdy neodeslala. Tímto podvodem si přivodila další dluhy.

Ornella své sestře pomohla i tím, že ji dvakrát nechala bydlet u své rodiny. Pomáhala ji i finančně. „Charlotte je líná, nespolehlivá, nepracuje a věří, že jí tyhle praktiky projdou. Už na podzim jsem za ni všechny tyhle podobné dluhy zaplatila a bylo jich dost, ale už to dělat nebudu. Ve svých sedmadvaceti letech už by se měla vzpamatovat,“ řekla Ornella pro deník Aha!

Ornella, která se kdysi proslavila hlavně vztahem se zkrachovalým podnikatelem, tehdy ještě manželem známé moderátorky Gábiny Partyšové, Josefem Koktou, je pravým opakem své sestry. Obě dámy jsou známy pro svůj velmi vyvinutý dekolt, a to byl nápad pro podnikatelský záměr Ornelly.

„Ono mít krásný zakulacený dekolt bez podprsenky a silikonů, to je téměř nemožné. Zároveň jsem si řekla, vždyť tohle musí řešit každá druhá žena,“ řekla Ornella pro magazín Praha in. Dostala nápad a začala vyrábět speciální pomůcky, které zajistí krásný pevný dekolt bez plastiky či podprsenky. Pomůcky jako speciální pásky či chrániče bradavek jsou produkty, které mají vykouzlit neskutečný push-up efekt. Vše je hypoalergenní a šetrné k pokožce.

Cesty dvou sester se tedy rozešly pro absolutní rozdílnost. Jedna je nezodpovědná, schopna podvodu a druhá je snaživá v tom si vydělávat sama na sebe. Pro chování své sestry Ornella rozhodně nemá pochopení.

Zdroj: Prahain.cz, Aha!.cz, Instagram