Rozvod prominentního páru po 30 letech. Trojanová promluvila. Je to těžké!

Před rokem se provalilo, že český herecký pár Ivan (59) a Klára (52) Trojanovi se po 30 letech rozvádějí. Dvojice rozchodem prošla bez veřejného komentování. Po roce se však herečka ke krachu svého dlouholetého vztahu vyjádřila… Nezbývalo jí prý nic jiného, ​​ať se s tím zkrátka smířit!

Informace o rozvodu Ivana Trojana a jeho manželky Kláry Trojanové Pollertové obletěla česká a slovenská média koncem listopadu 2022. Od té doby se dvojice už stihla rozvést. Ke krachu jejich vztahu přišlo po dlouhých 30 letech manželství a dvojice přivedla na svět čtyři společné syny. O to těžší rozchod byl. 

Po roce mlčení se k němu Trojanová veřejně vyjádřila. „Nikdy jsem si nepředstavovala, že mě tohle v životě potká. Jsem rodinný typ, jsem držák, jsem stejně vychovaná, ale zkrátka se to stalo,“ řekla v rozhovoru pro pořad Face to Face herečka, která před lety kvůli rodině odsunula svou kariéru na vedlejší kolej.

„Je to těžké vždy. Každý rozchod je těžký, jestli je po roce, dvou letech nebo třiceti. Vždy je to obtížné, i když k tomu máte důvody a víte, že to opravdu dál nejde, tak je to většina vašeho života, je to obtížné. Děti, spousta vzpomínek, prožitých věcí, situací. Netřeba to do detailu rozebírat,“ dodala Trojanová.