Rozvádějící se Taťána Kuchařová (35) už se chystá na svatbu. Vdávat se ale bude její mladší sestra

Modelka Taťána Kuchařová se včera vrátila o několik let zpět, kdy ona sama prožívala pro ni nejšťastnější období života. V roce 2016 řekla své „ano“ hudebníkovi Ondřeji Brzobohatému, v roce 2022 svůj manželský slib obnovili, ale jejich manželství to stejně nezachránilo. V současnosti probíhá jejich církevní rozvod, jak shrnuje časopis Blesk.

I když je to pro Taťánu složité období, snaží se na to nemyslet a užívat si krásného počasí. Před dvěma dny zahájila koupací sezónu, jak se pochlubila na svém Instagramu, a včera se svěřila, že její mladší sestra Kristýna (25) se bude vdávat. Taťána proto pro ni uspořádala rozlučku se svobodou, která probíhala na výletní lodi.

„Byl to den jako korálek…,“ okomentovala bývalá Miss World společnou fotografii. Na rozlučku kromě Taťány a budoucí nevěsty dorazila také třetí sestra Livie a několik nejlepších kamarádek. Holčičí banda nejprve vyrazila na oběd na Pražský hrad, pak se šly projít ke Karlovu mostu a pak nastoupily na loď, kde se ta pravá párty teprve rozjela, píše časopis Blesk.

Pilo se prosecco, jedly se maliny a jahody, což je vynikající doplněk k vychlazeným bublinkám, a tančilo na české a zahraniční hity. Podle časopisu Blesk si holky nejvíc užily píseň od Heleny Vondráčkové s názvem Vzhůru k výškám. Legendární zpěvačka v sobotu zrovna slavila své 76. narozeniny.

Zdroje: Instagram, Blesk