Rozpad vztahu Soukupa a Hanychové: Soukup už má novou nápadnici s nabídkou

Bývalá partnerka MMA bojovníka Karlose Vémoly, známá silikonová blondýna Zdeňka Černá alias Lulu (41), nyní otevřeně přiznává své sympatie k mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi (50). Podnikatel se nedávno rozešel s Agátou Hanychovou (38) a tak se zdá, že má Černá dveře otevřené…

Podle informací deníku Expres měl Soukup údajně být Hanychové nevěrný s Terezou Mátlovou, jeho expřítelkyní. Jestli je to ale pravda se zatím nepotvrdilo. Zdeňka Černá se tak rozhodla zabojovat a pozvala Soukupa na svou nadcházející narozeninovou oslavu, která se bude konat 9. září a součástí bude i velká after party.

,,Ráda bych vás pozvala na oslavu mých narozenin. Tobě, Jaromíre, bych chtěla připravit malé překvapení. Budeš mít rezervovaný stůl, doufám, že se zúčastníš,“ vzkázala blondýna známému magnátovi ve videu na Instagramu a přichystala pro něj stůl. Soukup je prý její typ, líbí se jí vzhledově a líbí se jí, že je úspěšný. Agátu už dříve vyzvala na souboj o Jaromíra.

„Hanychovou bych vyzvala, mám už totiž dlouho zálusk na jejího partnera. Osobně ji neznám, ale na Instagramu zveřejnila něco na mě, od té doby, co jsem veřejně přiznala, že se mi její partner líbí, ale já ji stejně nemusím, takže bych do zápasu šla,“ prohlásila tehdy „Lulu“. Svého vysněného Jaromíra se snažila kontaktovat už před jeho vztahem s Agátou, jenže neúspěšně. Aktuálně se zdá, že se o to pokouší znovu.

Uvidíme, jak oslava dopadne a zda vůbec Soukup dorazí. Podnikatel se totiž k pozvánce prozatím nevyjádřil.

Zdroj: Expres, Instagram