Rozchod mezi Kate a Williamem? Pravda, o které ví jen málokdo: Přes jedno se princezna nedokázala přenést

Princ William a jeho manželka Kate si prošli na začátku vztahu všeličím a vypadalo to tak, že to nezvládnou. Ovšem jen málokdo ví, že na pohled harmonický pár se kdysi rozešel. Okolnosti, jak k tomu došlo, byly plné emocí. 

Portál Mirror píše, že zamilovaní se seznámili v roce 2001 na univerzitě ve skotském St Andrews. Oba bydleli v rezidenci St Salvator’s Hall a tak jako každé jiné páry, i oni nejprve začínali přátelstvím, které už o necelý rok později přerostlo v lásku. Dost dlouho však drželi své malé tajemství skryté před veřejností. Poprvé jsme je mohli spolu vidět až po dvou letech vztahu na lyžařském výletě Williamovy rodiny v Klosters ve Švýcarsku. Jak se však ukázalo, nebylo to vždy ideální. 

V dubnu 2007, po čtyřech letech vztahu, se nakonec rozešli. Důvodem mělo být to, že měli spolu strávit Silvestr a Nový rok, ale plány se na poslední chvíli změnily. William se rozhodl pro vánoční oslavy v Sandringhamu se svou rodinou, kde se mohou účastnit jen manželské páry. Odloučení nakonec vedlo k přehodnocení vztahu. Jeden z kolegů Kate pro portál popsal, jak jejich vztah skončil.

Muž uvedl, že celé se to odehrálo na parkovišti před kanceláří v Londýně. Podle jeho slov, definitivnímu verdiktu předcházela ostrá výměna názorů. „Bylo jasné, že to byl William, určitě to byla roztržka. Kate se procházela po parkovišti před kanceláří a celou dobu telefonovala,“ vysvětlil. Po napjatém rozhovoru se vrátila zpátky do kanceláře, ale dlouho se nezdržela. S nikým nekomunikovala a nakonec ji nikdo po zbytek dne neviděl, ale všichni kolegové tušili, že se muselo stát něco vážného, ​​a také to, kdo v tom může mít prsty.

„Chodila sem a tam a vypadala rozrušeně, jako by se hádala, ale neplakala. Rozšířily se řeči, že to byl William a že měli problémy,“ dodal jeden z bývalých kolegů princezny z Walesu. Avšak odloučení dlouho nevydrželo a po krátké pauze v roce 2010 oznámili zasnoubení, jak už všichni víme, pohádka pokračuje šťastně, pár se oddál na slavnostním obřadu ve Westminsterském opatství v roce 2011 a později se jim narodily tři krásné děti.