Rozchod dávají lidé Agátě Hanychové sežrat. Jaká matka, taková dcera. Hanychová přestala s fanoušky raději komunikovat

Před několika dny Agáta Hanychová na sociálních sítích udělala pořádné vlny svým rozchodem s Jaromírem Soukupem. Vypnula si komentáře a nekomunikuje se svými fanoušky, ale to nikomu nezabránilo zahrnout ji do bizarních vtípků.

O rozchodu Jaromíra a Agáty se už mluvilo několik měsíců. Diváci páru tušili, že i přesto, jak moc jim vztah přáli, jim to nevyjde. Pro Agátu Hanychovou se nejedná o první vztah, který se jí pokazil. Ba naopak má partnerů za sebou již více, než je podle některých zdrávo.

Jaká matka, taková dcera.

Tak zní stanovisko fanoušků, kteří poukazují na to, že ani Veronika Žilková není zrovna nejvhodnější partnerka, která by vydržela po boku toho prvního navždy. Rovněž má za sebou manželství s Jiří Hanychem, Markem Navrátilem a Martinem Stropnickým, přičemž s každým má jedno až dvě děti.

Hanychová na tom není jinak. V roce 2011 se jí narodil syn Kryšpín, kterého má s Mirkem Dopitou, hráčem amerického fotbalu. Dále se provdala za Jakuba Prachaře, který je známý jako herec, muzikant a moderátor. Dcera Mia se narodila 2017 a tři roky poté následoval rozvod. S Jaromírem Soukupem to bylo rychlé. Čtyři měsíce poté, co vyšlo najevo, že s podnikatelem randí, už byla Agáta těhotná a nyní mají společně dceru Rozárii. Té není ještě ani šest měsíců, a už se vztah se Soukupem rozpadl. Na skutečnost upozornil i známý satirik TBMK.

Není divu, že po oznámení takové bomby přestala Hanychová s fanoušky komunikovat a vypnula si komentáře. Není jednoduché čelit kritice svého soukromí, i když je na takové poměry zřejmě zvyklá dle výchovy své matky. Alespoň tak se toho dočtete z komentářů pod příspěvkem satirika TBMK, který si z Agáty přehnaně dělá legraci. Někteří se ale Hanychové právem zastávají, přece jen se svou matkou není jediná, která nemá štěstí na lásku mezi celebritami.

Myslím, že Agáta není jediná, co třeba moderátorka zpráv TV Nova. Ta by mohla také dělat srazy tatínků, ne? Myslím si, že takových případů je více a není to nic zvláštního…

Fascinuje mě, že u muže se stejné věci moc nepodivujeme, naopak z něj uděláme pašáka, zatímco ženu dáme na pranýř, je z ní zlatokopka, lehká děva atd.

Někteří se tedy nebojí dělat si z životního rozhodnutí Agáty a Jaromíra legraci, ale pro bývalý pár to určitě není moc jednoduché. Prozatím to vypadá, že většinu svého času Agáta tráví s dětmi a se svou maminkou, která ji po rozchodu plně podporuje.

Zdroj: Instagram, Wikipedie, autorský text