Rozárka má první narozeniny: Soukup se vytasil s dortem vlastní výroby, Hanychová zatím servíruje slevové kódy

Dcera Jaromíra Soukup a Agáty Hanychové, Rozárka, dnes slaví svoje první narozeniny. Pro každého rodiče je tohle velký okamžik, který si zasluhuje pořádnou oslavu. A i když si to to dítě nebude nikdy pamatovat, naštěstí máme velice vyspělou technologii, která nám pomůže tyto vzpomínky uchovat.

Je sice škoda, že se uchovají také články, které jak o tatínkovi, tak o mamince nepsali nic moc pěkného, ale ta doba, než Rozárka vyroste a bude z toho všeho mít rozum, je ještě daleko. Velmi ráda se však jistě jednoho dne podívá na fotografii dortu, který jí vlastnoručně vyrobil její otec Jaromír. Na ten se můžete podívat níže, stejně tak na místnost s dárkama.

Rozárka totiž už měla včera oslavu u tatínka doma. Podle nového soudního nařízení u něj nebyla ve čtvrtek na 8 hodin, ale ve středu celý den a noc. Jaromír proto pozval také svoje děti z prvního manželství, Lukáše a Natálii, jak píše časopis Blesk. No a dnes by ji měla čekat oslava u maminky Agáty.

Jenže influencerka, která je známá otevřeným sdílením svého soukromí se svými sledujícími, do svého příběhu, ani na profil zatím žádnou narozeninovou fotku nepřidala. Během dopoledne se vrhla do práce a do storíček nahrává jeden slevový kód na oblečení značky Zoot za druhým. Do natáčení zapojila i svého manžela Mirka Dopitu.

Není ale nejmenší pochyb o tom, že i Agáta si pro svou malou holčičku připravila něco speciálního. A my už se těšíme, až se nám tím pochlubí.

Zdroje: Blesk, Instagram