Rostoucí ceny dopadají i na celebrity: Veronika Arichteva promluvila o zoufalství z rekonstrukce 150 let staré vily

Herečka Veronika Arichteva (36), společně se svým manželem, zahájila minulý rok rozsáhlou rekonstrukci staré vilky. Na jejich vysněném domě však stále schází spousta potřebných úprav a ceny nekompromisně stoupají. Nyní proto manželé společně přemýšlí, co by šlo udělat jinak – levněji.

Herečka, která před pár dny oslavila své 36. narozeniny, Veronika Arichteva, koupila před rokem dům – ale ne jen tak ledajaký! Společně se svým manželem, režisérem Biserem Arichtevem, si totiž pořídili vilku z 19. století s rozsáhlou zahradou.

Přestože měli naplánované konkrétní kroky rekonstrukce a jejich záminkou bylo vilku zachovat v co nejvíce původním stylu, současná ekonomická situace jim plány tak trochu zkomplikovala!

To jsme si zase vymysleli hovadinu! V téhle době rekonstruovat 150 let starou vilu. To bylo samý – tohle bude stát tolik a tohle tolik. To dáme ne? Dáme. A ono to všechno najednou stojí 2x tolik! To dáme, ne? No, nevím,“ napsala na svůj Instagram zoufalá Veronika.

Takže řešíme, co jde udělat jinak. Moc toho teda není. U něčeho musíme upustit z původního plánu a představy alespoň trochu, aby si to zachovalo ten náš první pocit z toho domu… A něco prostě bude časem. Někdy. Snad. Trochu nám nedošlo, že jenom vyklízení toho obrovského domu bude stát nesmysl. Střecha měla být taky podstatně levnější, ale musela se udělat. Původní majitelé tam v 90. letech dali betonový tašky, které ten dům tak zatížily, že by nám to časem spadlo na hlavu. Tipuju, ve chvíli, kdy bych upravila poslední polštář,“ dodala ke svému příspěvku. Pár je však rozhodnutý, že to nevzdá a svou vysněnou vilku si dodělá k obrazu svému.

S financemi to však možná v jejich rodině až tak horké nebude. Pár se totiž zrovna před pár dny vrátil z dovolené u moře v Turecku.

Herečka, kterou si mnoho lidí vybavuje spíše pod starým jménem Veronika Nová, se proslavila především díky Ordinaci v růžové zahradě a seriálu Hop nebo trop.

Zdroj: Instagram, redakce