Roman Staša propálil, proč Marek Ztracený končí. Pauza je nutná, musí si odpočinout!

Oblíbený amatérský kuchař, vítěz soutěže MasterChef Česko a hrdý otec a manžel v jednom. Řeč je o Romanu Stašovi, který se pro Blesk Podcast rozpovídal o svém velmi dobrém kamarádovi, několikanásobnému Zlatému slavíkovi Marku Ztraceném. Ten před nedávnou dobou zarazil všechny své fanoušky, když oznámil, že v červnu 2023 odehraje poslední 3 koncerty v Edenu. Důvody neřekl, ale prostořeký Roman tajemství neudržel a šel s pravdou ven!

Vždy usměvavý, s dobrou náladou. Tak všichni známe Romana Stašu, který se zúčastnil soutěže MasterChef a dokázal porazit divácky neoblíbenou Pavlínu, která se stala horkou adeptkou na výhru. Romanova kariéra se od té doby výrazně posunula. Stal se moderátorem víkendové Snídaně s Novou, vydal svou novou kuchařku s názvem Matla a je pyšným otcem.

V podcastu prozradil, proč vlastně Marek Ztracený končí s vystupováním. „Mára mi jednoho dne zavolal, že pojede Tour de léto. Takže jsem se k němu přidal a minulý rok jsme spolu jeli 20 koncertů a letos to samé. Já jsem dělal kuchařskou show a on vždycky vařil se mnou, chodíme spolu pravidelně na pivo,“ začal Roman své vyprávění pro Blesk. Při oznamování koncertů totiž Marek Ztracený uvedl, že si dá pár let od hraní pauzu. „Určitě mi to chybět bude, ale ty důvody, proč nastane takové menší koncertní ticho, jsou naprosto jasné. A až je řeknu, to bude až po koncertě, protože na tom nechci nic stavět, tak je určitě všichni pochopí,“ řekl pro TV Nova Ztracený.

Jenže podle Romana to krátkodobá pauza určitě není. On si je jistý, že to Marek bez hraní vydrží a je jedno, jak dlouho to bude. „Myslím si, že to vydržet potřebuje. Já mu přeji, aby to vydržel. Hlavně mu to přeji kvůli tomu, že spolu budeme moci častěji chodit na to pivo. Přeji mu, aby si fakt odpočinul. Zaslouží si to,“ naznačil Roman, že za pauzu může únava.

Zdroje: Blesk, TV Nova