Roman Šebrle (48) na lovu: Randí s teprve dvacetiletou modelkou

Moderátor Roman Šebrle rozhodně neztrácí čas, krátce po svém rozvodu s bývalou manželkou Evou už je v obklopení krásných mladých žen a jejich společnost si zřejmě užívá. Ještě nedávno jakýkoliv vztah popíral a nyní se šušká, že našel zalíbení ve dvacetileté modelce.

Dlouhou dobu před rozvodem manželů Šebrlových se nedalo hovořit o tom, že by snad manželství fungovalo. Roman Šebrle sice ještě loňské Vánoce strávil se svou rodinou, ale ihned poté vyrazil na hory, kde byl dle informací magazínu Expres vyfotografován při vášnivém polibku s neznámou dívkou. Takových aférek má moderátor na svém kontě hned několik.

Podle Evy bylo vše v pořádku

Že k rozvodu dříve či později dojde, bylo více méně jasné. Roman Šebrle několikrát vyprávěl svým přátelům, jak špatně na tom jejich manželství je, což je zvláštní, jelikož Eva ještě nedávno tvrdila, že se nerozvádí a vše je u nich doma v naprostém pořádku.

PlayBoy večírek

Deník Aha nás ke konci minulého roku informoval o tom, že se moderátor objevil na večírku nejznámějšího pánského magazínu PlayBoy, kde si užíval přítomnosti krásných obnažených žen. A to i přesto, že v té době byl ještě ženatý. Několikrát měl sice prohlásit, že jeho srdce patří manželce Evě, ale na párty plnou „žhavých“ žen dorazil bez své manželky.

Rande s mladičkou modelkou

I přesto, že se Roman Šebrle brání spekulacím o údajných nových přítelkyních, podle informací magazínu Blesk kontaktoval teprve dvacetiletou Ellen Horníčkovou na sociálních sítích a pozval ji na rande. Modelka samozřejmě pozvání přijala a po boku osmačtyřicetiletého Romana Šebrleho vyrazila na společnou večeři. Poté jejich kroky vedly do baru, kde se i rozloučili a domů jel prý každý sám. „Byl z toho nakonec jen jeden večer,“ svěřila se modelka.

Zdroj: Expres, Aha, Blesk