Rodina Michaela Schumachera truchlí. Přišli o mistra koňských závodů

Rodinu Michaela Schumachera zasáhla velká ztráta, museli nechat uspat závodního koně. Nejhůře ji nese dcera Giny, která se se svými emocemi svěřila i na Instagramu, kde hledala podporu a pochopení u fanoušků.

Zatímco její otec miluje koně pod kapotou, jeho dcera Gina naopak získává úspěchy pomocí závodní jízdy na koni. Největším favoritem a miláčkem byl pro ni kůň Gunners Enterprise. Ovšem ten musel být podle magazínu Essentiallysports uspán.

A tak Gina truchlí pro ztrátu osmnáctiletého koně. Dokonce se svěřila se zprávou i na svém Instagramu. „Včera jsem se musela rozloučit s jedním ze svých nejlepších přátel, jedním z koní s největším srdcem a jedním z největších koní svého života. Musím ho nechat jít, ale někdy je těžké udělat takové rozhodnutí, tu správnou věc pro naše zvířecí přátelé.“

V rodině se hřebci přezdívalo Digger a dokonce na něm kdysi jezdil i sám světový závodník Michael Schumacher. Na sérii fotografií, které Gina sdílela na svém profilu, je dokonce vidět i snímek, kde je s Diggerem právě i Michael Schumacher, informoval deník The Stories.

Není divu, že Ginu s Digerem pojilo tak hluboké pouto. Díky němu se stala před osmi lety mistryní Evropy. Pokud máte domácí mazlíčky, tak jistě chápete, jak těžké chvíle nyní Gina prožívá a že se o ně potřebuje podělit. A nejen ona, Digger byl skutečně důležitý pro celou Schumacherovu rodinu.

Zdroj: Instagram, The Stories, Essentiallysports