Rodina Beckhamových na dovolené. Victoria dráždí neuvěřitelně štíhlou postavou a zadečkem

Bývalá Spice Girl zveřejnila na sociálních sítích výběr snímků ze slunečné dovolené, kterou si užívá s manželem Davidem a rodinou. Hlavně však dráždí své příznivce fotkou své neuvěřitelně štíhlé postavy a zadečkem.

Sérii snímků Victoria věnovala své milující rodině. „Vytváříme rodinné vzpomínky na sluníčku,“ napsala k příspěvku. Fanoušky a britský bulvár nicméně nejvíce nadchlo pozadí někdejší popové hvězdy, která si ve svých 47 letech udržuje parádní postavu.

Od přátel a fanoušků sklidila hvězda v komentářích mnoho chvály. Například herečka Reese Witherspoon pod snímky přidala tři emotikony se srdíčky.

Snímek sdílela také na svých instagramových stories a příspěvek opatřila popiskem: „Drzá Posh na slunci“. Odkazuje tím k přezdívce, kterou měla v rámci kapely Spice Girls, totiž „Posh Spice“. Posh znamená v překladu „nóbl“, což Victorie určitě je ke svému postavení.

Rodina si užívá zimní dovolenou na nové jachtě Davida Beckhama za 5 milionů liber, tedy asi 146 milionu korun a Victoria tento luxusní výlet dokumentuje. A i když s sebou vzali děti, David a Victoria na rodinné dovolené stihli strávit nějaký čas i jako pár. Ukazuje to další z fotek, na které se k sobě tisknou na zádi lodě.

Zdroj: Instagram