Robie Williams přiznal, že nemá kde bydlet

V posledních dnech svět šokovala zpráva, že slavný zpěvák Robbie Williams (48) údajně prodal své rodinné sídlo v Los Angeles stejně tak jako svůj dům v Anglii. Nyní dle deníku Mirror prohlásil, že vlastně nemá kde bydlet.

Robbie Williams říká, že jeho se jeho rodina nyní rozhoduje, kde bude jejich nový domov, a to poté, co prodal všechny své nemovitosti. Zpěvák, jehož hit Rock DJ má už skoro miliardu zhlédnutí, údajně prodal své sídlo v Los Angeles rapperovi Drakeovi za 35 milionů liber, tedy v přepočtu více než miliardu korun v soukromé transakci. Stejný osud mě jeho dům ve Wiltshire v Anglii za podobně vysokou částku. Teď rodina zvažuje, co dál.

„Nemáme teď žádné bydlení, v podstatě jsme všechno prodali, nikde nebydlíme a snažíme se to vyřešit,“ řekl slavný zpěvák v rozhovoru v australském rozhlasu moderátorům. Dále uvedl, že není schopen potvrdit, zda své sídlo prodal Drakeovi, a zavtipkoval: „Kdyby to byla pravda, podepsal bych dohodu o mlčenlivosti s každým Kanaďanem, se kterým se to stalo“.

Dům, který prodal, sdílel se svou 42letou manželkou Aydou Fieldovou a čtyřmi dětmi: devítiletou Theodorou, sedmiletým Charltonem, tříletou Colette a dvouletým Beauem. Teď se svou ženou mimo jiné řeší, kam pošlou své děti do školy. „Čtyři děti jsou neustálá Rubikova kostka, kterou se snažíme vyřešit, protože pokud jsou ve škole, tak mě nevidí, protože jsem všude možně, a pokud se učí doma, tak mají další věci, které je třeba řešit,“ svěřil se také.

Zpěvák má prý v současné době natáčet životopisný film v Austrálii. Co bude dál a kde budou s rodinou vlastně bydlet, očividně zpěvák ještě neví. S penězi, které za své domy dostal, však jistě něco rychle sežene.

Zdroj: mirror.co.uk