Robert De Niro v dědečkovském věku (79) posedmé otcem. Miminko bylo plánované

Robert De Niro, který začátkem tohoto týdne oznámil, že s přítelkyní Tiffany Chen přivítal na svět své sedmé dítě, oznámil jméno a sdílel fotografii svého novorozence v televizním pořadu.


Fanoušky herce překvapilo, že se Robert De Niro stal opět otcem, když tuto zprávu před několika dny prozradil během rozhovoru pro svůj připravovaný film, píše deník HindustanTimes. Devětasedmdesátiletý herec se podělil o své názory na rodičovství a uvedl, že ačkoli nerad musí své děti krotit, někdy je to nutné. Herec přivítal 6. dubna se svou přítelkyní Tiffany Chen dceru jménem Gia Virginia Chen De Niro. Holčička po narození vážila asi 3,6 kg a sám De Niro potvrdil, že bylo miminko plánované.

The embed youtube generator, based in Elk River, Minnesota, will now have more than 50 employees and serve thousands of customers in a 50-mile radius around.

Oscarový herec je otcem sedmi dětí. Se svou první manželkou Diahnne Abbott má 51letou dceru Drenu a 46letého syna Raphaela. V roce 1995 přivítal se svou bývalou přítelkyní, modelkou a herečkou Toukie Smith, 27letá dvojčata Juliana a Aarona. De Niro má také 24letého syna Elliota a 11letou dceru Helen Grace s bývalou manželkou Grace Hightower.

Robert se poprvé setkal s Tiffany Chen během natáčení filmu Stážista, krátce poté se začaly šířit zvěsti o jejich vztahu poté, co byli oba společně spatřeni na romantické dovolené v jižní Francii v roce 2021. Robert je známý svými hereckými výkony na plátně ve filmech, jako jsou například Špinavé ulice, Taxikář, Zuřící býk, Kmotr – část II. a Irčan.

Zdroj: hindustantime.com, Instagram