Robert de Niro je zdrcen. Jeho vnouček zemřel

Charismatický herec Robert de Niro prochází velmi smutným obdobím. Jeho vnuk Leander zemřel v pouhých 19 letech. Byl nalezen mrtev v bytě své matky, kterou herec Robert de Niro adoptoval sňatkem s její matkou.

Podle deníku Daily Mail bylo tělo jeho vnuka nalezeno bezvládné v křesle, a vedle jeho těla měl ležet sáček s bílým práškem. O jakou látku se jednalo není uvedeno.

Jeho matka, adoptovaná dcera Roberta de Nira, uvedla, že si tak mladý člověk nezaslouží takovou smrt. „Můj krásný sladký andílku. Miluji tě víc, než dokážu popsat, už od chvíle, kdy jsem tě poprvé ucítila v břiše. Byl jsi mou radostí a vším, co bylo v mém životě ryzí a skutečné. Přála bych si teď být s tebou,“ uvedla jeho matka Drena na sociální síti.

Herec je smrtí svého vnuka zdrcen a prosí o soukromí, kdy chce v klidu truchlit. „S obrovským šokem a smutkem se loučíme s naším synem Leem. Děkujeme vám za projevenou lásku a podporu a žádáme, bychom tentokrát dostali soukromí, abychom mohli zpracovat ten neutěšitelný smutek,“ uvedla jeho rodina.

I když je herci již 79 let, a je dědečkem, je také čerstvým otcem dvouměsíční dcerky. Podle deníku iDnes je matkou dcerky Tiffany Chanová, která je instruktorkou bojových umění.

Co bylo příčinou smrti bude objasněno zřejmě později. Při vyšetřování nebylo zjištěno jakékoli násilí.

Zdroj: Daily Mail, iDnes, Instagram