Robbie Williams s manželkou si nechali zmrazit sperma a vajíčka. Jejich dvě děti odnosila náhradní matka

Zpěvák Robbie Williams přiznal, že jeho dvě mladší děti byly počaty pomocí zmrazeného spermatu. Nepočala je jeho manželka, ale náhradní matka, které za to zaplatil.

Přestože Robbie nedávno přiznal, že s Ayd Fieldovou už dlouho nespí, umělé početí a donošení náhradní matkou má prý jinou příčinu. Prostě mu došlo sperma. „Řeknu to takhle: Došla mi šťáva! Nechali jsme si zmrazit sperma a vajíčka, protože po prvních dvou úžasných dětech jsme chtěli mít další. A teď, když jsou na světě, vím ještě víc, jaký je to dar,“ svěřil se Robbie deníku DailyStar.

Bývalá hvězda skupiny Take That také promluvila o tom, že od svatby s Aydou v roce 2010 už vylomeniny nedělá. Rodičovství ho od základu změnilo a je také vděčný ženě, která odnosila jeho dva mladší potomky.

„Náhradní matka byla velmi výjimečná žena, jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy v životě potkal. Jsme jí navždy vděční,“ přiznal Williams.

Své děti nechce vychovávat v Los Angeles. „Nechceme žít pořád v Kalifornii. Prostě to není nejlepší místo na světě pro výchovu teenagerů a my budeme mít čtyři teenagery. Život je tam příliš rychlý. Já jsem vyrostl příliš rychle. Existuje příliš mnoho způsobů, jak vyrůst ještě rychleji. Tomu se chceme vyhnout. Ani já nechci být v Anglii po celý rok. Jsem tam příliš slavný. Takže zbývá zbytek světa. Ještě jsme se nerozhodli, kde chceme žít, ale tuhle otázku máme v hlavě,“ dodal britský hudebník.

Zdroj: DailyStar