Robbie Williams odrovnal německé publikum: „110 minut čisté vášně,“ jásají

Známý britský zpěvák a divoch Robbie Williams měl před pár dny velmi působivý koncert, kterým oslnil německé fanoušky. Ti mu pod příspěvek na Instagramu, kde jim poděkoval, pějí jen chválu.

Robbie Williams se nechal slyšet, že v Hamburku měl epický koncert. Dle slov se jednalo o speciální show s fantastickým orchestrem a ještě úžasnějším publikem. Také vyzývá fanoušky, že si mohou pustit záznam, pokud koncert nestihli, protože byl prostě dokonalý.

A jak mnoho fanoušků píše, takový skutečně byl. V komentářích padají různé superlativy.

Emotivní koncert. 110 minut čisté vášně.“

„Jste prostě úžasný. Bylo to něco tak ohromujícího, že nemám slov.“

„Skvělá interakce s publikem. S přítelem jsme si to užili. Byla to kouzelná noc! Jste tak vřelý, děkujeme!“

Hudebník na fanoušky udělal hluboký dojem, když si na pomoc přizval skutečně orchestr a rozhodl se tak oslnit německé publikum. To v komentářích děkuje za koncert jako divé a vypadá to, že v Německu zpěvák stoupnul hodně v ceně.

Robbie Williams byl coby zpěvák a skladatel mnohokrát oceněný. Ke slávě mu dle Wikipedie pomohlo účinkování v kapele Take That, od které se později odpojil a rozjel sólovou dráhu, což se mu i přes všechny průšvihy, které za sebou má, rozhodně vyplatilo.

Čeští fanoušci si na Robbieho budou muset počkat do příštího roku. U nás totiž hodlá koncertovat až z jara a doufejme, že si pro nás připraví něco stejně speciálního a epického.

Zdroj: Instagram, Wikipedie, redakce