Robbie Williams (49) se pokusil o sebevraždu: Slova slavného zpěváka vás šokují!

Britský zpěvák Robbie Williams (49) se kromě hudby proslavil i bouřlivým životním stylem. Jen málo lidí však vědělo o tom, že se během období, kdy na tom byl špatně, pokusil ukončit svůj život.

Už příští týden vyjde na Netflixu dokument o Robbiem Williamsovi, ve kterém vypráví o svém turbulentním životě. Včera se v Londýně konala slavnostní premiéra, které se samozřejmě zúčastnil také britský hudebník.

Během večera si o svém dokumentu povídal i s více médii, kterým vyrazil dech šokujícím přiznáním. Řekl totiž, že v období, kdy bojoval se závislostí na drogách a alkoholu či mentálními problémy, se pokusil o sebevraždu.

„Díky Bohu, že se v současnosti mluví o mentálním zdraví úplně jinak, než v minulosti. Četl jsem však něco, co mě naštvalo. Někdo řekl, že celebrity dělají problémy s mentálním zdravím sexy. Na tom, že člověk chytí nůž a rozřeže si vlastní zápěstí tak jako já, není nic sexy. Musíme být opatrní a dávat si pozor na to, co říkáme,“  řekl Williams.

„Ano, opravdu jsem to udělal. Důvod, proč to říkám je, že všichni lidé jsou stejní. Je úplně jedno, jestli jsou v reality show nebo v novém filmu od Scorseseho. Nemůžeme jen tak obviňovat lidi, protože to není v pořádku,“  dodal zpěvák.