Rihanna vtipkovala o svém žárlivém synovi: Jeho sourozenec se chystá na Oscary a on bude doma

Rihanna (35) předvedla nejen megavýkon na letošním Super Bowlu, ale také využila příležitosti a své kulaté bříško s očekávaným potomkem představila celému světu. Její desetiměsíční syn už dokonce s očekávaným sourozencem soupeří, jak prozradila sama zpěvačka. 

Rihannin syn zjistil, že jeho sourozenec jde na Oscary a on ne

Jen pár týdnů po první mega akci tohoto roku už má Rihanna v kalendáři své další vystoupení. Na letošních Oscarech 13. března 2023, představí svou píseň Lift Me Up před milionovým publikem, uvádí web cleveland.com. Ústřední píseň pochází z Marvelovky Black Panther: Wakanda Forever a je nominována v kategorii Nejlepší píseň, uvádí web vip.de.

Je to pro Rihannu velká čest, o tom není pochyb. A už má na tento výjimečný večer i skvělého společníka: své nenarozené miminko. Zdá se, že její syn, jehož jméno je stále neznámé, není z těchto okolností úplně šťastný. 

Na svém instagramovém profilu 35letá zpěvačka zveřejnila roztomilý snímek, na kterém se malý syn s našpuleným pohledem a slzami v očích dívá do kamery. Dojatá máma ke snímku napsala, že její syn zjistil, že jeho sourozenec jde na Oscary a on ne.

Rihanna také zveřejnila, jak sedí se svým synem před notebookem a společně sledují videoklip k nominované písni. Nové nahrávky jejího syna získaly během pár hodin více než 6,5 milionu lajků. 

Ke snímkům se vyjádřily i známé osobnosti jako Cara Delevingne (30), Ashley Graham (35) nebo Kate Hudson (43) a topmodelka Gigi Hadid (27).

Zdroj: cleveland.com, vip.de, Instagram